АвторизаціяРеклама

» » 1 червня: цей день в історії Бориспільського краю

1 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

1 червня: цей день в історії Бориспільського краю Сьогодні 1 червня 2020 року. Редакція міськрайонного інтернет-видання «Це Бориспіль», продовжує розповідати історію Бориспільщини.

1 червня 1994 року пішла із життя Ганна Іванівна Каленченко – вишивальниця, художниця з села Дударків Бориспільського району.

Станом на 1 червня 2008 року кількість постійного населення (те, що прописане) в місті Борисполі складало 56.285 осіб. На сьогоднішній день у Борисполі постійно проживає більше 63 тисяч осіб.

1 червня 2009 року мала відкритися перша черга аквапарку з хвилеутворюючим басейном на Олесницькому озері. Щоправда, ідея створення цього комплексу в Борисполі не прижилась і її поховали.

1 червня 2019 року на території ОКПП "Київ" в аеропорту "Бориспіль" була відкрита і освячена каплички на честь святого пророка Іллі. Освячував каплицю Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

1 червня 2019 року на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради було розглянуто питання про відкриття супермаркету мережі "АТБ" за адресою: місто Бориспіль, вулиця Броварська, 1-а. Стояло питання,щоб надати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкту на їхній приватній ділянці. Як уже можна побачити, магазин "АТБ" добудовують і скоро буде відкриття ще одного супермаркету в Борисполі.

Знаєте більше історичних дат? Надсилайте їх на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні, Бориспіль, дати, історія, Район
Оціни новину →
Переглядів: 222
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою