АвторизаціяРеклама

» » 19 липня: цей день в історії Бориспільського краю

19 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

19 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись 19 липня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

19 липня (1 серпня) 1917 року в Борисполі у родині дрібного торговця народився Стояновський Семен Абрамович, радянський оператор документального кіно, лауреат Сталінської премії (посмертно). Після антибільшовицького повстання 1920 року родина втратила будинок разом із магазином і переїхала до Києва.

19 липня 2019 року Генеральний Прокурор України Юрій Луценко виклав у себе на сторінці відео, на якому іде розподіл грошей на чотири частини. У дописі до відео прокурор зазначив "в Борисполі, що на Київщині, йдуть обшуки в міськраді і за місцем проживання чиновників. На хабарі розміром в 60 тис. грн попався перший заступник міського голови". За даними, які опублікувала обласна прокуратура, заступник мера Борисполя, у змові з іншими чиновниками міськради, налагодили схему вимагання коштів від підприємців про укладення договорів підряду для виконання робіт чи послуг за бюджетні кошти.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
цей день, історія, Район, Боориспіль, визначні, дати
Оціни новину →
Переглядів: 152
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою