АвторизаціяРеклама

» » 18 серпня: цей день в історії Бориспільського краю

18 серпня: цей день в історії Бориспільського краю

Суспільство

18 серпня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 18 серпня.

2010 рік – о 23:15 в одному з боксів гаражного кооперативу ТОВ "Автомотолюбитель" стався вибух автомобіля Land Rover. Як результат, були зруйновані три гаражі та два автомобілі згоріли. Ще три гаражі і три автомобілі пошкоджені. Встановлено особу власниці підірваного автомобіля. Це адміністратор аеропорту "Бориспіль". Чоловік власниці - начальник Бориспільського районного управління Держкомзему.
Підпалювачів було двоє. Один загинув на місці, інший утік на автомобілі марки "Жигулі". Пізніше його затримали правоохоронці.

2014 рік – вихованці Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді побували в Карпатах. Юні туристи подолали Чорногірський хребет та купалися в озері Несамовите.

2014 рік – щодо судді Бориспільського міськрайонного суду була відкрита дисциплінарна справа. Підставою стало те, що суддя виніс неправомірне рішення про позбавлення права керувати транспортними засобами під час Революції Гідності.

2014 рік – виконавчий комітет Бориспільської міської ради прийняв рішення, яким заборонялись запуски салютів у місті Борисполі. Заборона передбачає, що порушників заборони каратимуть штрафом 1700 гривень. Шкода, що дана заборона діяла і діє лише на папері.

2017 рік – із 14 до 18 серпня в навчальних закладах міста Бориспіль провели тематичний тиждень на тему "Моя Бориспільщина – моя Україна". Упродовж тижня були проведені заходи, через які дітей знайомили з рідним містом, його історією, закладами, спорудами, підприємствами, парками, пам’ятниками та іншим.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, пам’ять, видатні, історія, Бориспіль, дати
Оціни новину →
Переглядів: 259
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою