АвторизаціяРеклама

» » 18 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

18 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

Суспільство

18 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини) Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" продовжує розповідати про події, які відбувалися на Бориспільщині в минулому. Перелік подій, що сталися цього дня, розпочинаємо з 1923 року. Що що ж відбувалося на Бориспільщині 18 квітня.

1923 рік –свою діяльність розпочав Бориспільський районний Комітет селянської взаємодопомоги. Завдання таких комітетів полягало в налагодженні взаємної допомоги людям якщо неврожай, пожежа чи інше стихійне лихо. Комітети сприяли роботі установ соціального забезпечення, опікувалися хворими та інвалідами, пораненими червоноармійцями та їхніми сім’ями. Починаючи з 1925 року комітети взаємодопомоги змінюють назву на Товариства селянської взаємодопомоги.

2006 рік – посаду Бориспільського міського голови офіційно обійняв Анатолій Соловйович Федорчук.

2012 рік – в приміщенні Бориспільського державного історичного музею відкрилась персональна фотовиставка бориспільського фотохудожника Віктора Співака, яка називалась "Моя Україна".Були представлені сімдесят його робіт. Виставку приурочили до 70-річчя Віктора Співака.

2013 рік – у Борисполі по вул. Р. Окіпної, 24, під час спалювання сухої трави, згорів автомобіль Volswagen Transporter. У той день власник машини приїхав на свою ділянку, щоб прибрати на ній. Бачив, як горіло, але далеченько і він не сильно хвилювався. А як вогонь підкрався близько до автомобіля, було вже запізно. Додому довелося повертатися пішки і не з найкращими думками.

2015 рік – команда Бориспільських плавців виборола перше місце в першому етапі турніру з плавання "Swimming Nation-2015" на приз братів Часовських. Призерами змагань у своїх вікових категоріях стали: Софія Бут, Владислав Іващук, Павло Шаран, Леонід Огорельцев, Всеволод Коник, Олексій Недождій, Дмитро Ткалич.

2015 рік – у Борисполі відбулась презентація мовної школи "Mylang" спільно зі студією англійської мови "Lala English". Під час презентації між учнями 1-10 класів загальноосвітніх шкіл міста провели змагання, щоб перевірити їхні знання з англійської мови.
I місце дісталося Бориспільському НВК Гімназія "Перспектива";
II місце – Бориспільська ЗОШ I-III ступенів № 6;
III місце – Бориспільська СШ I-III ступенів №5 ім. К.Могилка.

2016 рік – радником голови Бориспільської РДА з питань допомоги учасникам АТО призначили Олексія Цілика. Він також є АТО-вцем. Захищав Україну в 11 батальйоні "Київська Русь" із травня 2014 року.

2016 рік – у Будинку дитячої та юнацької творчості, що в місті Борисполі відбулась екологічна конференція "Охорона навколишнього середовища". Особливість конференції – присутні учителі та учні бориспільських міських шкіл спілкувалися англійською мовою. Проходила вона в рамках року англійської мови в україні та Дня Землі.

2017 рік – на сайті Бориспільської міської ради з’явилась петиція щодо заміни назви зупинки громадського транспорту "Стара Прага" на "Супутник". Петиція так і не набрала необхідної кількості голосів.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
історія, дати, визначні, Бориспіль, Район
Оціни новину →
Переглядів: 602
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою