АвторизаціяРеклама

» » 17 липня: цей день в історії Бориспільського краю

17 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

17 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись 17 липня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

17 липня 2013 року до Борисполя дістались учасники Врадієвської ходи, які прямували на Київ. Люди йшли в столицю вимагати покарати винних. Нагадаємо, 26 червня 2013 року у Врадіївці Миколаївської області двоє офіцерів міліції та їхній товариш таксист жорстоко побили та зґвалтували 29-річну жительку Врадіївки Ірину Крашкову. Жителів Врадіївки обурились, коли дізнались, що одного з ґвалтівників – капітана міліції Євгена Дрижака – не притягнули до відповідальності. Після масових протестів, які супроводжувались штурмом будівлі районного відділку міліції, був звільнений прокурор Врадіївського району, а також відсторонені від виконання обов'язків начальник Врадіївського РВВС та начальник УМВС у Миколаївській області. Загалом, за результатом службового розслідування, було звільнено 9 працівників міліції Миколаївської області та три співробітника МВС попереджені про неповну посадову відповідність.

17 липня 2017 року в дошкільних навчальних закладах Борисполя стартував тематичний тиждень під гаслом "Мудрі шахи", приурочений до Міжнародного дня шахів. Упродовж 5 днів дітям розповідали про шахи, вихователі провели кілька тематичних театралізованих виступів, відбулись презентації: про історію появи шахів, правила гри, про відомих гросмейстерів. І звісно між дітьми провели турніри.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, видатні події, минувщина, історія, Бориспіль, дати
Оціни новину →
Переглядів: 175
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою