АвторизаціяРеклама

» » 15 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

15 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

Суспільство

15 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини) Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" продовжує розповідати про події, які відбувалися на Бориспільщині в минулому. Сьогоднішні спогади розпочинаємо з 2010 року. Отже, що ж відбувалося в Бориспільському краї 15 квітня.

2010 рік – на посаду голови Бориспільської районної державної адміністрації РДА приходить Анатолій Іванович Ольшанський (відповідне розпорядження під номером 136/2010-рп підписав Президент України Віктор Янукович). До цього головою РДА був Павло Йосипович Главаті. До свого нового призначення Анатолій Іванович два роки працював головою Вишгородської райдержадміністрації.

2010 рік – вихованці Бориспільського центру туризму та краєзнавства взяли участь у дводенних щорічних змаганнях Київської області з велосипедного і водного туризму серед учнівської молоді, які проводили в Рокитнянському районі на Київщини. У змаганнях із водного туризму бориспільці вибороли III командне місце на дистанції слалом. У велосипедному туризмі – I загальнокомандне місце. Це дозволило привезти кубок переможця до Борисполя. В особистому заліку на комплексній дистанції серед юнаків капітан команди велосипедистів Олег Коломієць посів III місце; а серед дівчат Альона Карлова виборола II місце.

2015 рік – у Борисполі стартує військово-патріотична гра "Сокіл" (Джура). Розпочали на стадіоні "Колос", а продовжили в приміщенні Бориспільської юнацько-спортивної школи, оскільки в той день ішов дощ. У змаганнях узяли участь вісім команд загальноосвітніх шкіл міста.

2015 рік – у відділі Бориспільського державного історичного музею "Сучасний Бориспіль" проходить літературно-музична композиція з нагоди 140-річчя від дня народження Івана Вороньківського та 100-річчя написання Павлом Тичиною вірша "О панно Інна". Автором ідеї та сценарію заходу була Лідія Новосад, старша наукова співробітниця музею. Літературно-музичну композицію підготували учні Ліцею "Дизайн-освіта" ім. П.П. Чубинського Богдана Заєць, Денис Снітка, Роман Божко, Ілья Шукайлов, Катерина Рахуба та Олена Нікашкіна. Студентка КНУ ім. Т. Шевченко Настя Антонова (випускниця ліцею) виконала кілька композицій на скрипці.

2016 рік – у Бориспільському міському будинку культури провели обласну науково-практичну конференцію на тему: "Надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах". Участь у ній взяли керівники філій Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також провідні спеціалісти в цій галузі. Обговорювали проблемні та актуальні питання, озвучували помилки лікарів, ділилися інноваційними методами в лікуванні хворих.

2020 рік – у Борисполі, на території Книшового меморіального комплексу, розпочинають встановлювати пам’ятник Павлу Платоновичу Чубинському.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
дати, історія, Район, Бориспіль, визначні
Оціни новину →
Переглядів: 240
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1
Дуже цікава рубрика!
avatar

Новини за темою