АвторизаціяРеклама

» » 12 липня: цей день в історії Бориспільського краю

12 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

12 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись 12 липня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

12 липня 1960 року начальник Головного управління цивільного повітряного флоту при Раді Міністрів СРСР підписав наказ №057, відповідно до якого на базі ескадрильї АН-10 був організований авіазагін №208 турбогвинтових літаків ТУ-104 і АН-10, об'єднаний з аеропортом Бориспіль.

12 липня 2005 року в Борисполі офіційно почав діяти військово-патріотичний клуб "Ратоборець". Основні напрямки навчання в клубі: тактико-спеціальна підготовка, парашутно-десантна підготовка, топографія та орієнтування, стрілецька підготовка, рукопашний бій (таеквон-до, айкідо, спас, хортинг).

12 липня 2012 року в Борисполі відбувся вечір для неодружених "Перше швидке побачення Speed dating "Жара 30+". Організовували вечір: святкова агенція "Творча кузня" та Молодіжний парламент міста Бориспіль.

12 липня 2014 року в районі 35 кілометру в Борисполі пройшов мітинг протесту щодо будівництва автозаправної станції "БРСМ", оскільки мешканці прилеглих будинків вважали, що вона несе небезпеку. Після мітингу протестанти розібрали паркан, який огороджував будівельний майданчик. Щоправда, АЗС все таки побудували і вона нині працює в режимі 24/7.

12 липня 2014 року в зону АТО був відправлений перший вантаж гуманітарної допомоги (близько 60 тон). Відправляли допомогу жителям звільнених на той час міст Краматорськ та Слов’янськ. Збирали гуманітарку спільними силами простих людей, міської та районної влади, приватних підприємців, організацій та установ.

12 липня 2019 року під Борисполем перекинулася вантажівка з пивом. Пляшки з хмільним розсипало по всій дорозі. Розповідають, що в той день любителі пива із задоволенням допомагали "збирати" вцілілі пляшки.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні, події, Бориспіль, дати, історія, Район
Оціни новину →
Переглядів: 197
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою