АвторизаціяРеклама

» » 11 липня: цей день в історії Бориспільського краю

11 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Події в Борисполі

11 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись 11 липня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

11 липня 1980 року на стадіоні "Колос" у Борисполі запалав вогонь ХХ Олімпійських ігор. Церемоніальну чашу запалював Петро Максимович Базюченко, чотириразовий чемпіон України з гирьового спорту.

11-12 липня 2015 року в Борисполі проходив ІІ етнокультурний фестиваль "Козацька варта".

11 липня 2019 року, відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського №156/2019-рп, Олександра Туренка було звільнено з посади голови Бориспільської районної державної адміністрації. Довгий час обов’язки голови були покладені на Руслана Садовського, допоки не був призначений новий голова. Зараз на цій посаді працює Володимир Строкань, відповідне розпорядження №88/2020-рп президент підписав 31.01.2020 року.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, дати, визначні, історія, Район
Оціни новину →
Переглядів: 320
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою