АвторизаціяРеклама

» » 11 червня: цей день в історії Бориспільського краю

11 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

11 червня: цей день в історії Бориспільського краю Сьогодні четвер, 11 червня 2020 року. Редакція міськрайонного інтернет-видання «Це Бориспіль» продовжує розповідати історію Бориспільщини у вигляді значних подій які сталися цього дня у різні роки.

11 червня 2010 року в селі Іванків жителям були вручені державні акти на землю. Вручав акти особисто голова Бориспільської райдержадміністрації Анатолій Ольшанський. До речі, напередодні він уже вручив 650 державних актів мешканцям сіл Глибоке і Городище та понад 150 жителям Вишеньок і Петровського.

11 червня 2016 року в Борисполі, на території Бориспільської вечірньої школи, пройшов третій Етно-культурний фестиваль "Козацька варта". Фестиваль тривав два дні. Організатори – культурно-мистецький осередок Бориспільщини.

11 червня 2018 року в ЗОШ №6 (м. Бориспіль) відбулась зустріч дітей із рятувальниками 23 ДПРЧ м. Бориспіль. Рятувальники показали дітям рятувальне спорядження, познайомили з роботою спецавтомобіля та розповіли як діяти в разі пожежі. Також дітям нагадали про правила поведінки з вогнем та перебування поблизу водойм.

Знаєте більше історичних дат? Надсилайте їх на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
дати, Бориспіль, історія, Район, визначні
Оціни новину →
Переглядів: 200
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою