АвторизаціяРеклама

» » 10 серпня: цей день в історії Бориспільського краю

10 серпня: цей день в історії Бориспільського краю

Суспільство

10 серпня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання «Це Бориспіль» хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї цього дня, 10 серпня в різні роки.

1954 рік – вийшов Указ Президії Верховної Ради УРСР щодо об’єднання сільських рад. Ревнівську і Мартусівську об’єднали в Мартусівську з центром у с. Мартусівка; Гірську, Малоолександрівську і Великоолександрівську – в Великоолександрівську з центром у с. Велика Олександрівка; Лебединську і Кіровську – в Кіровську з центром у с. Кірове; Жовтневу та Вороньківську – в Вороньківську з центром у с. Вороньків; Перегудівську та Горобіївську – в Горобіївську з центром у с. Горобіївка; Великостарицьку та Сеньківську – в Сеньківську з центром у с. Сеньківка.

2013 рік – бориспільська команда легкоатлетів взяла участь у змаганнях Київщини з легкоатлетичного кросу, який проходив у Броварах. Збірну міста Борисполя представляли 9 атлетів, під керівництвом тренера Гончаренка Івана Яковича. Яна Лукашенко святкувала перемогу на дистанції 500 метрів із кросу. Бронзову медаль на дистанції легкоатлетичного кросу 1000 м виборов Денис Клець з результатом 2 хв. 44 секунди, а Денис Антонюк прибіг другим на дистанції 5000 метрів. У командному заліку бориспільські атлети увійшли до десятки команд-учасниць.

2014 рік – у зоні АТО під Іловайськом від кулі снайпера загинув Микола Березовий, чоловік Тетяни Чорновол (народна депутатка України VIII скликання, українська журналістка та громадська діячка). Воював Микола на російсько-українській війні у складі батальйону міліції спеціального призначення "Азов", був чотовим, мав позивний "Береза". Загинув намагаючись урятувати пораненого товариша. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Похований у Борисполі на території Книшового меморіального комплексу 13 серпня 2014 року.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
минувщина, дати, Район, Бориспіль, визначні, історія
Оціни новину →
Переглядів: 296
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою