АвторизаціяРеклама

» » 10 червня: цей день в історії Бориспільського краю

10 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

10 червня: цей день в історії Бориспільського краю Сьогодні, середа 10 червня 2020 року. Редакція інтернет-видання «Це Бориспіль», продовжує розповідати про цей день в історії Бориспільщини.

10 червня 1990 року за ініціативою Бориспільського осередку Народного Руху на Книшовому кладовищі – на могилі жертв більшовицького терору – був встановлений дубовий хрест, а благочинний Бориспільського району, депутат міської ради Д.С. Дмитрук (отець Софроній) відправив панахиду.

10 червня 2010 року в Бориспільській міській раді відбулась презентація єдиної квитанції на оплату комунальних послуг. Щоправда, ноу-хау так і не втілили в життя. Тому квитанції-повідомлення й досі надходять споживачам послуг від кожної організації окремо.

10 червня 2014 року на території в/ч А2215 (м. Бориспіль) відбулося прощання з трьома загиблими військовослужбовцями зі збитого над Слов’янськом літака АН-30. Це майор Камінський Сергій Васильович; прапорщик Момот Володимир Миколайович та прапорщик Потапенко Олексій Володимирович.

10 червня 2016 року в відділі музею «Сучасний Бориспіль» відбулась презентація збірки ронделів Марії Фоміної "Згорають дні без полум’я і диму".

10 червня 2016 року благодійний фонд "Древляни" – через волонтерів із "Території підтримки – Бориспіль" – передали воїнам 72 окремої механізованої бригади 216 сухпайків американської армії. Того ж вечора сухпайки та інші необхідні речі були відправлені на передову.

10 червня 2016 року на стадіоні зі штучним покриттям для гри з хокею на траві (стадіон «Колос») відкрився Чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат 2005-2006 р.н. в якому взяли участь і команди з м. Бориспіль.

10 червня 2018 року на вулиці Броварській на працівника КП "ЖРЕУ" був здійснений напад із застосування зброї. Сутичка трапилася внаслідок дорожньої ситуації, коли два водія не змогли правильно зрозуміти маневри один одного на дорозі. Тоді в службовій машині пістолетом було розбите скло, водія схоплено за одяг і витягнуто з автомобіля, після чого той отримав кілька ударів пістолетом на голові. В подальшому постраждалого водія "попросили" звільнитися з КП "ЖРЕУ".

Знаєте більше історичних дат? Надсилайте їх на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
дати, визначні, Район, Бориспіль, історія
Оціни новину →
Переглядів: 173
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою