АвторизаціяРеклама

» » » Стань народним журналістом

Стань народним журналістом

Редакція

Стань народним журналістом Друзі, якщо Ви дізналися про щось важливе, хвилюють проблеми міста, або, можливо, Ви стали очевидцем цікавої події, від дитячого свята до падіння метеорита?

Наприклад, багато людей обурюються в соціальній мережі про якість послуг, нахабство перевізників, невиконання обіцянок депутатами, підвищення тарифів і т.д. Але в соцмережах ваші обурення бачать тільки друзі, знайомі або ж Ваші підписникі, але ці питання все одно залишаються відкритими, не вирішеними і без відповідей.

Написавши нам, ви збільшуєте коло однодумців, читачів, бо ж ми максимально «розшарюємо» інформацію. Аудиторія нашого сайту понад 1000 жителів міста і району щодня, серед яких депутати, співробітники правоохоронних органів, викладачі, керівники місцевих фірм і служб, співробітники держ.установ та інші.

Чим більше людей дізнаються про проблему, тим більше шансів що вона буде вирішена. Не залишайтеся байдужими, проявляйте свою громадську позицію, адже нам тут жити. Як - залежить він нас всіх!

— Можливо, Ви просто хочете поділитися з читачами своїми корисними порадами або фірмовими рецептами домашньої кухні, не соромтеся.

→ Надсилайте нам свої матеріали і ми розповімо про це всьому місту!

Надіслати інформацію

• Дана можливість може стати відмінним способом проби пера для початківців репортерів або журналістів, але також вона дозволяє будь-якому жителю міста бути почутим і викласти свою точку зору з будь-якого питання, що хвилює його.

Також, можете надсилати нам свої фоторепортажі або відеоматеріали на нашу електропошту info@borispol.org.ua.

редакция, Народный журналист
Просмотров: 7144
Рейтинг: 5.0/13

Оставьте свое мнение

avatar
0
5 Спам
якщо розмовляв, треба було зняти це на телефон
avatar
ХАМСТВО ТА СВАВІЛЛЯ ВОДІЇВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.
Рейс з Нестерівки о 19.25. Водій довіз пасажирів до зупинки "6 школа" і сказав, що далі не поїде, бо в салоні 2 пасажира. На вимогу назвати своє прізвище та надати номер телефону перевізника водій відмовився. Після скандалу, який счинили ці пасажири, бо поспішали на службовий автобус, він не дуже охоче продовжив рух. Цілу дорогу водій розмовляв по телефону (голосно), погрожуючи, що наступного рейсу робити не буде бо їде "в холосту".
Доки це свавілля водіїв буде продовжуватися?
avatar
0
4
До кого адресоване питання?
avatar
0
2
видимо да ) или ничего не происходит в городе, а может люди просто делают вид что все нормально
avatar
1
1 Спам
И где же видеоматериалы? Все стеснительные?

avatar