АвторизаціяРеклама

» » » Робота громадського транспорту Борисполя та розклад маршруток

Робота громадського транспорту Борисполя та розклад маршруток

Транспорт

Робота громадського транспорту Борисполя та розклад маршруток Усі рейси можна умовно поділити на міські та приміські. Основними перевізниками всередині міста є фізичні особи підприємці які мають дозвіл перевозити людей. Вони і формують розклад маршруток.

Загалом місто обслуговують автобуси на понад 20 маршрутах від 1 до 26 номера. Зараз рейсів немає через карантин, але вже з кінця травня планується відновлення їх роботи.

Громадський транспорт досить популярний у місті, адже Бориспіль розвинутий пункт де велика частина людей зайнята на роботі. Власне особливості робочого графіку і створюють у місті час-пік зранку о 8 годині та ввечері близько 17 години.

Частина пасажирів використовують міські автобуси, щоб дістатися до аеропорту. В межах міста популярними є напрямки «Зооветцентр - Аеромол», «Момота - УМБ-17», «Покровська - магазин Нова лінія».

Приміські рейси до Києва, 317 та 316 маршруткаНе менш популярні у містян і приміські рейси, особливо до Києва. Дістатися з міста та аеропорту до столиці автобусом можна 4 різними маршрутами. Є 2 види рейсів: з аеропорту та рейси з міста.

Найдальший прямий рейс з аеропорту Бориспіль йде до залізничного вокзалу Південний. Це також єдиний цілодобовий маршрут. Його організовує перевізник «SkyBus».

Ще один маршрут з аеропорту на Правий берег йде до станцій метро Видубичі. Перевізником є компанія «Автолюкс». За добу виконується 10 рейсів в інтервалі година-дві. Вночі автобуси не курсують. При цьому сам транспорт обладнаний безкоштовним WI-FI.

Але найбільш масовим способом дістатися Києва є регулярні рейси з інтервалом 5-10 хвилин. Вони курсують з самого міста,

317 та 317-А йдуть на Правий берег до станції метро «Харківська», а 316 маршрутка на Лівий до станції метро Лівобережна.

Квитки на ці рейси найдешевші й купуються у водія, тому цими автобусами користуються більшість людей. До того ж вони курсують частіше та доїжджають до пункту призначення швидше.

Цікаво, що рейси розподілені між по суті конкурентними підприємствами. Власниками сімнадцятого рейсу є «Автосервіс», шістнадцятий організовує «Атасс-Бориспіль».

Графік роботи 316 маршрутки починається раніше всіх. О 5:30. Останній рейс виходить з міста ввечері о 21:15. 317 рейс починає курсувати на 15 хвилин пізніше.

Попри популярність такого сполучення люди часто нарікають на організацію, як приміських так і міських маршруток. В основному пасажирів не влаштовує комфортність автобусів, конфлікти з водіями, запізнення та інколи навіть невідповідність рейсів офіційно складеному графіку маршруток.

маршрутки, Транспорт, розклад
Переглядів: 455
Рейтинг: 5.0/1

Залиш свою думку

avatar
1
1
316 та 317 сервіс гівно. Тому люди краще будуть їхати у комфортній попутці, та ще й дешевше. Хоча є декілька нових маршруток, вони дуже комфортні.

avatar