АвторизаціяРеклама

» » » Локація «Пам'ятний знак Чубинському»

Локація «Пам'ятний знак Чубинському»

ХтоЗнайДе

Локація «Пам'ятний знак Чубинському» Цікава історична локація, про яку ми сьогодні хочемо розповісти - «Пам'ятний знак Чубинському».

На розі вулиць Київських шлях і Горянська (колишня вул. Короленка) встановлений пам'ятний знак нашому земляку Павлу Платоновичу Чубинському. Цей знак встановлений скоріше як вказівник, який вказує, що по цій вулиці у будинку №14 народився та виріс вчений-етнограф, автор слів Державного Славеня України П.П.Чубинський.

До слова, раніше, цей знак був повернутий до вулиці Київський шлях, хто і для чого повернув його в бік вулиці Горянська - невідомо.

Пройшовши від цього знаку 200 метрів по вулиці Горянській можна бачимо меморіальну дошку Павла Чубинського встановлену на паркані вказаного 14 номеру будинку.

"Я в світі щиро працював,
Я сіяв те, що Бог послав."


Адреса локації: Бориспіль, початок вул.Горянська
GPS координати: 50.342929, 30.964743-----

З радістью почитаємо Ваші коментарі чи доповнення до опису локації.

Також, можна надсилати нам свою локацію на e-mail: info@borispol.org.ua. За підсумками місяця, найактивніші коментатори та фотографи отримають від колективу сайта «Движение Борисполя» заохочувальні подарунки.

Проект «ХтоЗнайДе» – це цікаві місця Борисполя, які не відразу можна помітити чи розгледіти.

Ми створили цей проект, щоб бориспільці гуляючи містом, звертали увагу на цікаві локації, нестандартні об'єкти та незвичні місця. Тим самим, ми хочемо популяризувати наше місто і показати його таким як його бачить об'єктив нашої камери.

Борисполем гуляй - цікаву локацію шукай!
Наші хештегі #ХтоЗнайДе #ЗнайДе #ЦікавийБориспіль

З ідеями та побажаннями пишіть нам на електропошту: info@borispol.org.ua

Пам'ятний знак, наші проекти, ХтоЗнайДе, Локація, Чубинський
Переглядів: 227
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar