АвторизаціяРеклама

» » » Щотижневе видання «Вісті. Інформація. Реклама»

Щотижневе видання «Вісті. Інформація. Реклама»

Бориспіль із середини

Щотижневе видання «Вісті. Інформація. Реклама» Перший випуск газети «Вісті» був надрукований ще у далекому 2000 році. Редакція тривалий час знаходилася у невеличкому продовгуватому одноповерховому приміщенні (колишній дитячий садок №4) по вулиці Котляревського 12. З того часу не раз змінювався як колектив так і сама політика газети.

У новому складі, редакція щотижневого видання «Вісті» переїхала у приміщення КРК «Бархат», яке розташоване у міському парку.

Наразі, щотижневик має два напрямки: інформаційний та рекламний. Команда репортерів оперативно висвітлює новини не лише Борисполя та Бориспільщини, а й сусідніх Переяслава, Яготина, Згурівки, Березані.

Журналісти розповідають читачам про різноманітні події, порушують актуальні проблеми, висвітлюють життєво важливі для читачів теми. На сторінках щотижневика - не лише розповіді про сучасне життя, але й відкриваються також забуті або приховані раніше сторінки минулого, не забуваючи, що головними дійовими особами є люди - різні за віком, професіями та соціальним статусом. Тематику для постійних рубрик диктує саме життя: «реформи», «тарифи», «політикум», «ціни», «новітні технології», «волонтери», «правопорядок», «культура», «спорт».

Щоб залишатися на плаву в нинішніх непростих з економічного погляду умовах, не можна забувати про роль реклами, бо вона, як відомо, - двигун прогресу. Для успішного розвитку бізнесу необхідно заявляти та нагадувати про себе. Той, хто добре на цьому розуміється, свого часу успішно розпочинав власний проект саме із реклами в газеті. Читацька аудиторія «Вістей» - це ефективний інструмент налаштування рекламної кампанії.

Щотижневик «Вісті» читають представники малого та середнього бізнесу, а також робітничих професій, освітяни, пенсіонери з Борисполя, Бориспільщини та регіонів Лівобережжя Київської області. З рекламою у «Вістях» Ви отримуєте вихід до аудиторії, яка потрібна саме Вам. На тонкощах рекламної політики найкраще розуміється команда досвідчених рекламістів «Вістей». Вони добре знають, що потрібно та якою має бути реклама, задля того, аби вона працювала на клієнта.Видання виходить щоп’ятниці тиражем 10200 примірників, у форматі А3 на 24 сторінках.
Розповсюджується українською мовою на Лівому березі Київської області.

Адреса редакції: Київський шлях 69-а, приміщення РК «Бархат», м. Бориспіль,
Сайт: i-visti.com
Рекламний відділ: вайбер-067-238-88-58, 067-353-62-96,
Телефони редакції: 067-353-61-17
Е-mail: рекламний відділ — reklama.borvisti@gmail.com
Передплатний індекс:
для фізичних осіб - 22350, юридичних - 41394

Вісті, Бориспіль із середини, наші проекти
Переглядів: 260
Рейтинг: 5.0/3

Залиш свою думку

avatar