АвторизаціяРеклама

» » » Християнська Церква «Святого Духа»

Християнська Церква «Святого Духа»

Бориспіль із середини

Християнська Церква «Святого Духа» Християнська Церква «Святого Духа» була заснована у місті Бориспіль восени 2010 року. Церква «Святого Духа» створена та діє відповідно вченню Ісуса Христа та ставить собі за мету нести Його Добру Звістку усім людям, допомагати нужденним, втішати розбитих серцем, молитися за хворих та залежних.

Найбільше прагнення Християнської Церкви «Святого Духа», щоб усі люди були спасенні та досягли пізнання істини, тому тут проповідують Євангеліє, намагаючись досягти недосяжних та навчити ненавчених.Від дня заснування і донині керівником Християнської Церкви «Святого Духа» є її пастор Панухник Павло. На сьогоднішній день Церква налічує приблизно 150 прихожан.

В Церкві «Святого Духа» діє Біблійна школа, де кожен бажаючий може приєднатися до вивчення Святого Письма, та отримати відповіді на складні життєві питання.Для дітей проводяться Недільні Біблійні заняття, з іграми, творчою діяльністю, та різноманітною активністю. Заняття проводять кваліфіковані вихователі та викладачі, мета яких не лише організувати гарне дозвілля дітей, а й привити правильні духовні цінності та розвити корисні життєві навички.

Люди, що потерпають від алко- та нарко- залежності можуть отримати необхідну спеціальну допомогу у Церкві «Святого Духа». Тут їм допоможуть позбутися цієї жахливої звички та кардинально змінити своє життя на краще.

Окрім цього Церква займається культурно-просвітницькою та благодійною діяльністю.Богослужіння Християнської Церкви «Святого Духа» проходять за адресою:
м. Бориспіль, вул. В.Момота 42/1
Будівля ПрАТ «Атасс», 4-й поверх
Понеділок: 19:30
Середа: 19:30
Неділя: 11:00

Офіційний сайт Церкви «Святого Духа»: http://hsc.org.ua/
ФБ сторінка: www.facebook.com/holyspiritch/live/

наші проекти, Бориспіль із середини, церква, про місто
Переглядів: 444
Рейтинг: 5.0/1

Залиш свою думку

avatar