АвторизаціяРеклама

» » » Бориспільське бюро технічної інвентаризації – інжиніринг, геологія, геодезія та консультуції

Бориспільське бюро технічної інвентаризації – інжиніринг, геологія, геодезія та консультуції

Бориспіль із середини

Бориспільське бюро технічної інвентаризації – інжиніринг, геологія, геодезія та консультуції Більшість людей розуміє, що таке інжиніринг, геологія та геодезія, але не до кінця. Повною мірою розібратись у цих питаннях і покликані – так звані – БТІ. Тому сьогодні розповімо про Комунальне підприємство Бориспільської міської ради «Бориспільське бюро технічної інвентаризації».

Підприємство утворене в 1976 році. Тобто, наступного року міське БТІ відзначатиме ювілей – 45 років. Створювалось як госпрозрахункове, відповідно до положення про БТІ, зберігши за собою право юридичної особи.

Спершу було створено комунальне підприємство Київської обласної ради «Бориспільське міжміське бюро технічної інвентаризації», яке обслуговувало територію міста Бориспіль та Бориспільського району і підпорядковувалось Київському обласному управлінню житлово-комунального господарства. Із 1976 по 1990 роки розташовувалось за адресою: місто Бориспіль, вул. Радянська, 18. Потім переїхали на вулицю Київський шлях, 72, де надавали послуги до 2001 року. На сьогодні КП «Бориспільське бюро технічної інвентаризації» здійснює свою діяльність за адресою: м.Бориспіль, вул. Шевченка, 6-а.

1997 року, у зв’язку зі створенням Бориспільського районного БТІ, підприємство перейменували на «Бориспільське міське бюро технічної інвентаризації» із зоною обслуговування м.Бориспіль. Орган управління не змінився. 2007 року, рішенням Бориспільської міської ради, перейменоване на КП «Бориспільське бюро технічної інвентаризації». Орган управління – Бориспільська міська рада.

Керівниками комунального підприємства Бориспільської міської ради «Бориспільське бюро технічної інвентаризації» в різні роки були:
1976-1998 – Григор Ганна Федосіївна
1998-2004 – Назаренко Микола Іванович
2004-2008 – Стополянська Оксана Юріївна

Починаючи з 2008 року й до сьогодні підприємство очолює Анатолій Іванович Манько. За роки його управління в БТІ пройшли навчання та отримали відповідні кваліфікаційні сертифікати інженери та техніки з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна. Їх кваліфікація підтверджена сертифікатами та безцінним досвідом роботи в питаннях виконання робіт із технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Обслуговує КП «Бориспільське БТІ» Бориспільської міськради переважно місто Бориспіль та Бориспільський район.

«Працюємо на результат», – люблять повторювати працівники бюро. Саме тому «Бориспільське БТІ» має високий авторитет і визнання. Принаймні нам про це розповідали бориспільці, які вже користувались послугами бюро.

В архіві підприємства зберігається інформація на паперових носіях про побудовані об’єкти нерухомого майна більш ніж за 70 років.

Послуги платні, в принципі, як і в усіх інших БТІ по Україні. То які ж послуги надає КП «Бориспільське БТІ»?

Перша – технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна з видачею технічного паспорта. А саме на:
1) будинки квартирного типу різної поверховості, гуртожитки та їх секції;
2) квартири;
3) житлові кімнати, житлові блоки у гуртожитках;
4) будинки садибного типу;
5) будинки і споруди громадського та виробничого (в тому числі сільськогосподарського) призначення та їх комплекси;
6) нежитлові приміщення (групи нежитлових приміщень);
7) садові та дачні будинки;
8) гаражі та паркінги з машино-місцями (які не належать до господарських будівель: багатоповерхові, підземні, одноповерхові, блокові);
9) захисні споруди цивільного захисту (ДБН В 2.2.5-97 «Будинки і споруди. Захисні споруди цивільної оборони», ДБН А 3.1-9-2000 «Управління, організація і технологія. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом захисних споруд цивільної оборони та їх утримання») (далі – захисні споруди). Класифікацію захисних споруд цивільного захисту наведено у додатку 19 до цієї Інструкції;
10) багатофункціональні будинки для тримання засуджених та осіб, узятих під варту (блочного, казарменого та камерного типу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів);
11) об'єкти незавершеного будівництва;
12) багатофункціональні будинки та комплекси, що включають приміщення різного призначення (технічний паспорт виготовляється за формою за переважною площею).

Друга – видача інформаційних довідок про зареєстроване право власності та технічні характеристики об’єкта нерухомого майна для відчуження, спадщини, тощо.

Третя – надання консультаційних послуг:
– правового характеру,
– підготовка документів на початок будівництва,
– підготовка документів для введення в експлуатацію,
– узаконення самочинно побудованих об’єктів,
– тощо.

Четверта – інвентаризація об’єктів благоустрою

П’ята – посвідчення копій з матеріалів технічної інвентаризації.

Профіль підприємства (організаціі, установи)
Повна назва: Комунальне підприємство «Бориспільське бюро технічної інвентаризації»
Скорочена назва: КП «Бориспільське БТІ»
Код ЄДРПОУ: 35023220
Вид діяльності: M 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, надання послуг технічного консультування в цих сферах (основний)
Метод господарювання: госпрозрахункова установа
Орган управління: Бориспільська міська рада

Керівник підприємства (установи, організації):
директор Манько Анатолій Іванович

Юридична адреса
Поштовий індекс: 08301
Тип та назва населеного пункту: м. Бориспіль
Тип на назва вулиці: вул. Шевченка
№ будинку: 6-а

Контактна інформація
Телефон: (04595) 6-12-43; (04595) 6-75-25
Факс: (04595)-6-12-43
e-Mail: bti_borispol@ukr.net

Графік роботи
понеділок-четвер: з 08:00 до 17:15
п’ятниця: з 08:00 до 16:00
обідня перерва: з 13:00 до 14:00
субота, неділя – вихідні дні

Прийом та видача документів:
понеділок-четвер: з 08:15 до 17:00
п’ятниця: з 08:15 до 15:45

інжиніринг, геологія, бюро, інвентаризації, питань, Бориспільське, геодезія, технічної, консультуції
Переглядів: 385
Рейтинг: 5.0/1

Залиш свою думку

avatar