АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: вхід до центрального парку в Борисполі (80-ті роки)

В об’єктиві: вхід до центрального парку в Борисполі (80-ті роки)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: вхід до центрального парку в Борисполі (80-ті роки) Хто автор цієї світлини, важко сказати. Втім, на світлині зафільмований фрагмент 80-х років. Бачите знак Олімпіади-1980? Припускаємо, що це відзнято або до проведення, або після.

Можливо хтось знає, чи не цією алеєю несли олімпійський вогонь?

Зараз, якщо дивитись на знак, у цьому місці побудували кафе-бар "Маріанна". Далі – за кущами і деревами – не розгледіти – був літній танцювальний майданчик, у народі називався "клітка". Тепер на цьому місці розважальний комплекс "Бархат". Який на сьогодні не працює.

Алея встелена плиткою, яку і досі можна зустріти на деяких вулицях Борисполя. Ліхтарі стоять уже не такі. На світлині, якщо дивитися праворуч чимало рослинності. Зараз на її місці Альтанка закоханих.

П.С. Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

Бориспіль, історія, Парк, фотоісторії
Переглядів: 3133
Рейтинг: 5.0/4

Залиш свою думку

avatar