АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: Випуск студентів Бориспільського зоотехнікума (1935 рік)

В об’єктиві: Випуск студентів Бориспільського зоотехнікума (1935 рік)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: Випуск студентів Бориспільського зоотехнікума (1935 рік) Як ви зрозуміли з назви, на світлині випускники 4 курсу Бориспільського зоотехнікуму. Почали навчатись 1 жовтня 1931 року, а завершили 28 лютого 1935 року. Зазначено, що це вже четвертий випуск. Ми нарахували 79 випускників, портрети яких фотодизайнер із минулого помістив у квадратні рамки. Викладачів, включаючи керівника, 14 (вони в круглих рамках).

Судячи з підписів, директором зоотехнікуму в той період був товариш Маслов. Нарахували дев’ятьох лекторів. Ще були завідувачі.

Також на світлині є триповерхова будівлю, швидше за все, це і був зоотехнікум.

Якщо звернутись до історії, Бориспільський зоотехнікум відкрили в часи окупації України радянською владою – в 1928 році. Дослідники кажуть, що працював зоотехнікум до 1936 року, після чого був закритий.

Якщо заглиблюватись ще глибше в історію, перед цим тут була Бориспільська сільськогосподарська школа. ЇЇ відкрили 1 жовтня 1904 року за сприяння бориспільця Віктора Гавриловича Баталіна, який пожертвував на її будівництво 35 тисяч рублів. Але це вже інша історія.

П.С. Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

фотоісторії, випуск, зоотехнікум, 1935 рік, історія
Переглядів: 572
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar