АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: вихованці дитячого садочку (рік невідомий)

В об’єктиві: вихованці дитячого садочку (рік невідомий)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: вихованці дитячого садочку (рік невідомий) На календарі 1 червня. Отже сьогодні в Бориспільському краї відзначають День захисту дітей. Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" теж не пасе задніх, тому пропонуємо вашій увазі давню світлину на якій зображена бориспільська малеча.

Як видно зі світлини, діти стоять біля входу до Дитячого садочку Бориспільської райспоживспілки. Це вулиця Київський шлях, 65, що в Борисполі. Зараз тут розташовується Державна служба охорони.

Всі взуті в сандалі, що типово для радянської епохи. Вочевидь це або кінець весни, або літня пора, тому всі легко одягнені. На дівчатах платтячка і всі з бантами. Хлопчик у шортах. Як називається його зачіска, ми сказати не можемо. Але в ті часи мабуть всіх хлопчаків стригли на схожий манір.

Якщо хтось із читачів упізнав когось на світлині та може доповнити нашу оповідь, пишіть у коментарях.

У свою чергу нагадуємо, що колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

дитячий садочок, фотоісторії, історія, Бориспіль
Переглядів: 367
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar