АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: кінотеатр Дружба (рік невідомий)

В об’єктиві: кінотеатр Дружба (рік невідомий)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: кінотеатр Дружба (рік невідомий) Сьогодні хочемо поділитись із вами світлиною, якою з нами поділився Олег Верес (депутат Бориспільської міської ради VII скликання). На ній центральна площа міста Борисполя з клумбами, лавочками, світильниками. На задньому плані кінотеатр "Дружба" – саме такий, який його побудували в кінці 60-х років. Дитячого кафе з морозивом не видно за деревами, а може його ще не звели. Біля кінотеатру росте величезна верба; зараз там продуктовий магазин. На світлині бачимо людей, що стоять на зупинці і чекають на автобус. Зупинка там і залишилась, але вже все не так як було раніше. Змінився і кінотеатр. Якщо на початку це була одноповерхова споруда, то на сьогодні там два поверхи.

Дякуємо Олегу Вересу за світлину. Як сам він написав у листі, зустрів це фото в інтернеті і зберіг. Автора ні він, ні ми не знаємо.

Можливо хтось із наших читачів зможе доповнити нашу історію, пишіть у коментарях. Цікаво дізнатися все про період, коли була зроблена світлина; про деталі, які видно на фото; про автора.

П.С. Колектив інтернет видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

історія, фотоісторії, кінотеатр
Переглядів: 1157
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar