АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: Ярмарок у Борисполі по вулиці Глибоцька (1912 рік)

В об’єктиві: Ярмарок у Борисполі по вулиці Глибоцька (1912 рік)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: Ярмарок у Борисполі по вулиці Глибоцька (1912 рік) За інформацією дослідників із Бориспільського державного історичного музею, на початку XX століття Бориспіль був великим торговим містечком Полтавської губернії Переяславського повіту. На дату, коли було зроблено світлину, в містечку проживало більше десяти тисяч жителів. У місті вже діяв чималий базар та відбувалися чотири ярмарки на рік. Проводили їх у південній частині Борисполя, на вигоні – в районі вулиць Глибоцька (Котовського) та Гульківка (Польова) – де зараз Бориспільська міська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

Всі ярмарки мали свої назви. Відомі назви трьох: Сиропусний, Петропавлівський, Євстафіївський. Як називався четвертий ярмарок, історики не уточнюють. Торгували на ярмарках переважно виробами загального вжитку: одяг, взуття, посуд та іншим. Особливо великий торг вівся селянським взуттям, виробництвом якого займалися виключно жителі Борисполя. Вдивившись у світлину, кожен зможе уявити для себе якими тоді були ярмарки. Приблизно, як Недільний базар на Розвилці, але інших масштабів.

Нагадуємо, колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

Борисполі, Глибоцька, об’єктиві:, вулиці, (1912, рік), ярмарок
Переглядів: 963
Рейтинг: 4.0/3

Залиш свою думку

avatar