АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: Факелоносці естафети олімпійського вогню ХХІІ Літніх Олімпійських ігор (Бориспіль, 11.07.1980 рік)

В об’єктиві: Факелоносці естафети олімпійського вогню ХХІІ Літніх Олімпійських ігор (Бориспіль, 11.07.1980 рік)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: Факелоносці естафети олімпійського вогню ХХІІ Літніх Олімпійських ігор (Бориспіль, 11.07.1980 рік) Сьогодні вашій увазі представляємо світлину, на якій зображені учасники естафети олімпійського вогню ХХІІ Літніх Олімпійських ігор, які проходили в Москві. Бориспіль став одним із багатьох міст, яке приймало олімпійську естафету 11 липня 1980 року.

Атлети вибігли з Києва, рухаючись автодорогою Київ-Харків. Уздовж траси руху вогню факелоносців зустрічали натовпи людей, які вийшли подивитися на цей історичний момент. У Борисполі зустріти вогонь вийшло майже все місто.

Серед атлетів, які отримали почесне право пронести факел олімпійського вогню Борисполем, були: Петро Базюченко, Володимир Борлис, Олена Коробка, Микола Костянець, Юрій Пістовников. Всі заходи з прийому олімпійського вогню тоді пройшли на міському стадіоні "Колос".

Вогонь по трасі несли Микола Костянець, Володимир Борлис, Юрій Пістовников. У Борисполі вогонь передали сімнадцятирічній Олені Коробці. Саме з її рук Олімпійський факел прийняв майстер спорту СРСР з важкої атлетики, директор Кучаківського держплемзаводу Петро Базюченко. Саме він отримав честь запалити вогонь олімпіади 1980 року у спеціально підготовленій для цього чаші на стадіоні "Колос". Ця історична мить сталася 11 липня 1980 року о 18:30.

В Борисполі організатори спланували зупинку. Для цього спеціально виготовили підставку з тримачем олімпійського смолоскипу, який зберігався в приміщенні Бориспільської міської ради. Вранці наступного дня олімпійський вогонь вирушив до місця проведення ХХІІ Літніх Олімпійських ігор, які тривали з 19 липня по 3 серпня 1980 року.

За інформацією Бориспільського міського центру спорту та ФЗН

У свою чергу нагадуємо, що колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

вогню, олімпійського, Факелоносці, рік), естафети, ХХІІ, 11.07.1980, (Бориспіль, об’єктиві:, Олімпійських, Ігор, Літніх
Переглядів: 339
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar
1
1 Спам
"Бориспіль стало одним із багатьох міст, яке приймало олімпійську естафету 11 липня 1980 року."
Цікаво, а які ще міста приймали естафету олімпійського вогню 11 липня 1980?
"Олімпійський вогонь тих ігор мали пронести через усю країну,... " А дописувач впевнений, що через всю? А може тільки через частину європейської частини? А взагалі, маршрут пройшов через Грецію, Болгарію, Румунію. А з 5 до 18 липня Молдовою, Україною та через Подольськ і Тулу потрапив до Москви. То де тут, вся країна?
Ну, й на останок, хотілося б детальніше щось почути про "держатель олімпійського смолоскипу".
Маленьке побажання. Читайте те, що переписуєте з інших джерел та ще й за допомогою інтернет-перекладача. Бо є ще певна підозра в некоректності написання деяких прізвищ.
Наостанок хотів поцікавитися. Так що несли факелоносці? Смолоскип чи факел? Чи може то смолоскипоносці були?
Хлопці, що ви курили, коли писали?

avatar