АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: Документ про звершення електрифікації Бориспільського району (1969 рік)

В об’єктиві: Документ про звершення електрифікації Бориспільського району (1969 рік)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: Документ про звершення електрифікації Бориспільського району (1969 рік) Зараз відсутність світла в домівках викликає неабияку паніку серед людей. А раніше – якихось 4-5 десятків років тому – електрики в більшості домівок узагалі не було. Як слідує з даного документу, електрифікація радгоспів, птахофабрик, населених пунктів Бориспільського району була практично завершена в 1969 році.

Станом на 31 жовтня 1969 року було електрифіковано 11 радгоспів, 3 птахофабрики, 1 державний племзавод, 4 державні сільськогосподарські підприємства, 110 тваринницьких ферм та птахофабрик. Повністю електрифіковані всі 45 населених пунктів Бориспільського району. Із 22693 житлових будинків (квартир) електрифіковано 22133 (97,5%).

Нагадуємо, колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

звершення, (1969, Бориспільського, документ, району, рік), об’єктиві:, електрифікації
Переглядів: 277
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar
0
1
Дуже цікавий розділ! Дякую!

avatar