АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: Центральний парк у Борисполі – розваги для дітей (80-ті роки)

В об’єктиві: Центральний парк у Борисполі – розваги для дітей (80-ті роки)

Фотоісторії міста

В об’єктиві: Центральний парк у Борисполі – розваги для дітей (80-ті роки) Цього разу ми викладаємо одразу кілька світлин, якими поділились читачі інтернет-видання "Це Бориспіль" – від Наталії Дудій та Ніни Матюх. Ми їм за це дякуємо. Так, пані Наталія надіслала світлину атракціону "Сонечко", зроблену в 1989 році, який і зараз катає дітвору. На задньому фоні можна розгледіти будівлю спортивної школи, на стіні якої колись було зображення, яке використовували під час проведення ХХІІ Олімпіади в Москві у 1980 році.

Пані Ніна поділилась світлинами дитячих майданчиків, якими вони були на початку 1980 року. В більшості вони були вирізані з дерева, як видно зі світлин.

"Ці всі фото були зроблені 1980 року, через місяць після Олімпіади! Тут я з своєю донечкою! В даний час мамою п'яти прекрасних діток, 2 з яких уже студенти університетів", – написала Ніна Матюх у коментарях.
П.С. Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

Читайте: В об’єктиві: вхід до центрального парку в Борисполі (80-ті роки)

Парк, фотоісторії, історія, Бориспіль
Переглядів: 1005
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar