АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: Будівництво стадіону КОЛОС у Борисполі (трибуни). Рік невідомий.

В об’єктиві: Будівництво стадіону КОЛОС у Борисполі (трибуни). Рік невідомий.

Фотоісторії міста

В об’єктиві: Будівництво стадіону КОЛОС у Борисполі (трибуни). Рік невідомий. Представляємо вашій увазі процес будівництва стадіону «Колос» у місті Бориспіль. Можливо рік світлини підкажете ВИ – читачі. Відзначимо, що створення добровільно-спортивного комплексу «Колос» розпочлось у 50-х роках ХХ століття, яке тривало до кінця 70-х років.

Організатором фізкультурно-спортивного руху був Григорій Олександрович Корзун. У ці роки розвитку спорту на Бориспільщині також сприяв заступник голови спортивного товариства Михайло Дмитрович Красненко.

П.С. Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

стадіон Колос, фотоісторії, історія, Парк, Бориспіль
Переглядів: 833
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar
1
4 Спам
Про 1973 рік. Не можу спростувати Вашу інформацію, але не можу і повністю погодитися. Начебто 1973 рік добре пам'ятаю. А от проведення робіт у цьому році ніяк не відклалося у пам'яті. Якщо Ви дійсно оперуєте перевіреною інформацією, то хай так.
avatar
1
3 Спам
1973 рік, реконструкція стадіону
avatar
2
1 Спам
Судячи з того, що за воротами вже відсутній земляний вал, який був зритий десь в середині 60-х, але відсутня площадка, де зараз стадіон для хокею на траві (добре видно продовження паркану, який йшов вздовж тодішньої вулиці Шевченка), можна зі значною долею імовірності сказати, що фото було зроблене десь у кінці 60-х - самому початку 70-х. Можливо, хтось зможе точніше сказати.
P.S. Додам, що це не будівництво, а всього лиш ремонтні роботи на існуючому стадіоні.
avatar
0
2
Дякуємо за вашу увагу і доповнення/уточнення

avatar