АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: відкріпна посвідка з печаткою Глибоцької сільської ради (40-і роки ХХ століття)

В об’єктиві: відкріпна посвідка з печаткою Глибоцької сільської ради (40-і роки ХХ століття)

Фотоісторії району

В об’єктиві: відкріпна посвідка з печаткою Глибоцької сільської ради (40-і роки ХХ століття) Як ви знаєте, 17 січня 2021 року в Бориспільській об’єднаній територіальній громаді пройшли вибори голови. Допоки на виборчій дільниці визначаються з датою оголошення переможця, ми згадали, що в наших архівах зберігається копія відкріпного талону, пред’явник якого міг безперешкодно проголосувати в зручній для себе виборчій дільниці. Наприклад, якщо був у відрядженні або їхав надовго зі свого села чи міста. Тоді відкріпні талони мали назву: "ПОСВІДКА на право голосування".

Такі посвідки нумерували. Туди вписувалось прізвище, ім’я, по-батькові виборця. Зазначалось коли народився, місце проживання, з якого населеного пункту вибув.

Не знаємо, як у ті часи користувалися посвідками, але в наші такими відкріпними талонами часто-густо зловживають, щоб "накрутити" додаткові голоси певному кандидату.

Підписував посвідки голова виконавчого комітету Ради депутатів трудящих. Чий підпис стоїть на нашій копії, важко відповісти, оскільки достовірну інформацію не легко розшукати. Втім, чітко видно печатку Глибоцької сільської ради.

Нагадуємо, колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

печаткою, (40-і, об’єктиві:, відкріпна, Глибоцької, роки, століття), ради, посвідка, сільської
Переглядів: 341
Рейтинг: 5.0/2

Залиш свою думку

avatar