АвторизаціяРеклама

» » » В об’єктиві: Футбольна команда радгоспу «Дударківський» (1976 рік)

В об’єктиві: Футбольна команда радгоспу «Дударківський» (1976 рік)

Фотоісторії району

В об’єктиві: Футбольна команда радгоспу «Дударківський» (1976 рік) На цій світлині зображена футбольна команда радгоспу «Дударківський», якою вона була в 1976 році. Саме цей склад зумів обіграти інші футбольні команди і вибороти в 1976 році титул володарів кубку Бориспільського району. Микола Кокозей, один із гравців, уточнив, побачивши матеріал, що вони тоді обіграли ФК «Любарці» з рахунком 3:0.

Дякуючи жительці села Дударків Світлані Ільніцькій та дударківцям із усього села вдалося встановити імена футболістів:
верхній ряд зліва на право: Денисенко Микола Васильович (директор Дударківської СШ); біля нього завклуб – Гоголь Василь Петрович (пішов із життя); третім стоїть воротар Василь Картошка; Прудкий Микола Миколайович, один із організаторів футбольного життя в селі на той час (пішов з життя); Анатолій Васильович Заїка (вчитель фізкультури, класний керівник 10 класу 1977 року випуску (пішов із життя)); Сава Сидоренко (пішов із життя), Микола Приходько, крайнього чоловіка не знаю...
внизу зліва на право: Іван Васильович Приходько (заслужений майстер народної творчості України, лауреат державних премій ім. П.Чубинського, Катерини Білокур, Петра Верни, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України); біля нього Олександр Ярош (завзятий футболіст, закінчив інститут фізкультури і спорту); Вовка (Каша), Чуб Микола (вчитель фізкультури живе в іншому селі), Прудкий Микола Петрович (пішов із життя); Микола Кокозей.

Анатолій Ірха, побачивши цю світлину написав під нею коментар: "В історії Дударківського футболу, наша команда два рази завойовувала кубок району. Я пишаюсь тим, що я та моя команда "Майолика" Дударків, капітаном якої я був, у 1996 році повторила досягнення наших героїв односельчан. Я згадую як ми йшли до цієї мети, як Микола Васильович нам давав настанови на матчі та казав: "Давайте, повторіть наш результат, якраз буде рівно 20 років різниця".


У свою чергу нагадуємо, що колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

команда, (1976, Дударківський, Футбольна, об’єктиві:, совхозу, рік)
Переглядів: 838
Рейтинг: 5.0/1

Залиш свою думку

avatar