АвторизаціяРеклама

Рейтинг компаній розміщених в довіднику формується від кількості переглядів користувачами. Чим більше переглядів - тим вище в рейтингу.

У рейтингу беруть участь всі компанії які розміщені в довіднику.

Впевнені що ваша компанія повинна бути в десятці і про неї повинні дізнатися все? Тоді сміливо беріть на озброєння нашу раду!

Як потрапити до рейтингу?

Напишіть повний і обширний опис своєї компанії, зробіть якісні фотографії і розкажіть про себе так, щоб всім неодмінно захотілося у вас завітати. Попросіть своїх друзів або клієнтів залишати відгуки, робити репости в соціальній мережі і ставити оцінки. Для оцінки потрібно натиснути на «Зірочки» які знаходяться внизу під вашим головним фото.

Будьте впевнені, якщо слідувати цій пораді, незабаром ваша компанія знайде своє місце в рейтингу найбільш популярних компаній Борисполя.

2007-2020 © Інтернет-видання «Це Бориспіль» | Реклама | Mobile версія

Бориспіль — не тільки всім відомий аеропорт, де можна побачити різних знаменитостей, це перспективне місто, яке розвивається з кожним днем. Borispol.org.ua - це нові знайомства, слушні поради, історія міста, свіжі новини, цікаві фоторепортажі, довідник компаній і ще багато цікавих «смаколиків».

Зверніть увагу, що у нас весь контент захищений авторським правом! Забороняємо копіювати матеріали з ресурсу без активного гіперпосилання на (www.borispol.org.ua). Порушення виняткових прав переслідується законом! Редакція не несе відповідальності за думки, висловлені в коментарях читачами. Якщо що, ми використовуємо Хостинг от uWeb.

Написати в редакцію Угода користувача Про проект

Додати оголошення Додати компанію