АвторизаціяРеклама

» » » Боулинг клуб «Авиатор»

Боулинг клуб «Авиатор»

Адрес: г. Борисполь, ул. Киевский Шлях 2/6, ТЦ «Aeromall», 2–й этаж

Сайт:

Тел.: +38 (04595) 47-0-47, +38 (044) 500-07-47, +38 (067) 692-77-08

Время роботы: ежедневно с 10:00 до 02:00, пятница - суббота с 10:00 до 04:00

3.0/6
Просмотров: 3203
Боулинг клуб «Авиатор» - это наверное единственное место в Борисполе где можно весело, в командной игре провести приятный вечер или выходной день, даже с детьми.

Приятная, бодрящая атмосфера, светлый просторный зал, отличный персонал и бесплатный вайфай.

Каждую пятницу и субботу в боулинг клубе разыгрывают призы и подарки от заведения. В зале всегда играет приятная музыка в стиле DiscoBowling. По четвергам есть небольшие скидочки на чай и кофе, что тоже не менее радует.

Для детей в Авиаторе есть профессиональная команда аниматоров, игровая зона с различными автоматами на любой вкус и даже X-BOX приставка.

Мобильный и комфортный зал, всевозможные шоу программы и замечательное меню не оставят никого равнодушными!

Также в боулинг клубе Aviator футбольные болельщики просматривают игры любимых команд на огромных экранах, попивая пиво.
Фотографии
Отзывы (2)

Всего отзывов: (2)

avatar
0
2 Спам
Не мешало бы обувь обновить, не то что одевать её противно, но даже смотреть мерзко, да и дорожки подвисают очень часто
avatar
1
1 Спам
21.12.2014 Відвіав з сім"єю та кумами цей заклад в надії гарно провести час та відпочити з дітками, але... заплатиши за 2 год гри та зробивши замовлення (спиртне та їду) в їхньому барі загальною сумою на 290 грн почали гру. Наші діти , яким по 5 з половиною років захотіли попити сочку,який вони п"ють і ми його завжди маємо з собою , а заказ мабуть з Києва везли. Отже не встигли наші хлопчики розпечатати свої 100-грамові сочки, коли офіціантка без заказу, але з охороною приходить і забороняє пити діткам сок бо він не куплений у них в барі.Пробували їх переконати що це діти і вони п"ють лише такий сік і що заказ ще не пренесли, але марно... Результат: ми вивели дітей з території, діти не розуміли, чому вони пили свій сік за вхідними дверима боулінг клубу. Цікаво, якби прийшла мама з меньшенькою дитинкою, то мабуть теж прийшлось би кормити груддю, або молоком під дверима цієї ...., бо молоко не куплене в барі. МИ І ДІТИ В ШОЦІ !!! Ще одне для таких, які вперше відвідають цей "чудо"-заклад з "високим" рівнем обслуговування: коли рамка не піднялась а ваша дитина кинула кулю (шар) за це штрафують, але перед цим не попереджають, а хоча мали би... Слідкуйте за рамкою і дітками. Перший і останній раз ми там "відпочивали". До речі, відгук на їхньому сайті так і не з"явився, а в книзі скарг запис я зробив, до речі, вона теж була не розграфлена. ТЕПЕР БУДУ "СЛАВИТИ" ЦЕЙ ЗАКЛАД В СІТЦІ, ЩОБ У ВАС ТЕЖ НЕ БУВ ЗІПСОВАНИЙ НАСТРІЙ І ВІДПОЧИНОК !!!
avatar