АвторизаціяРеклама

» » » Геодезія в Борисполі та Бориспільському районі

Геодезія в Борисполі та Бориспільському районі

Адреса: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях 76

Тел.: (093) 986-86-63, (068) 852-70-07, (073) 041-91-92

4.2/24
Переглядів: 4591
Геодезія, проекти землеустрою, оформлення права власності, оцінка земельних ділянок, архітектура, проектування та будівельно-технічні роботи

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Проектно-інженерна компанія «НОВА ЗЕМЛЯ»

ТОВ «Проектно-інженерна компанія «НОВА ЗЕМЛЯ» - є сертифікованою організацією, яка надає послуги у сфері оцінки земельних ділянок, землеустрою, архітектурі, проектування, геодезії та будівельно-технічних роботах на території Київської області та по всій Україні.

Наша компанія має дипломований високопрофесійний колектив техніків та кращих фахівців, які цінують професіоналізм та постійно вдосконалюють якість виконаних робіт по договору.

Ми сприяємо у вирішенні земельних суперечок з сусідами, які виникають в процесі узгодження меж земельних ділянок та усуваємо накладання та перетин земельних ділянок між собою, а також здійснюємо роботи по технічній інвентаризації та технічному обстеженню всіх видів нерухомих будівель з виготовленням технічного паспорту і вводу їх в експлуатацію, як новозбудованих так і будівель з самовільним будівництвом.

ТОВ «ПІК «НОВА ЗЕМЛЯ» розроблює проектну та технічну документацію із землеустрою у відповідності до норм чинного законодавства України з урахуванням всіх внесених змін до нього і працює як з фізичними так і юридичними особами та має гнучку систему оплати, яка дозволяє отримати розстрочку платежу за надані послуги. Цінова політика на послуги товариства є максимально обґрунтованою та відповідає соціально-економічній ситуації в державі. Насамперед вартість послуг залежить від терміну виконання робіт, сладності виконуємих робіт на об`єкті, обсягу виконаних робіт, місця де розташований об’єкт та ін.

Співпраця з нами ґрунтується на прозорості та найголовніше кожен крок взаємоузгоджений з клієнтом. Ми завжди намагаємось виконувати роботу максимально швидко і якісно. Оскільки наша землевпорядна організація укладає договори на всі виконувані нами послуги Ви можете бути впевнені у гарантіях виконання робіт. Всі договори із клиентами ми складаємо у письмовій формі. В Договорі вказується мета виконуемої роботи, умови, обов’язки кожної із сторін, а, також, – зазначається вартість робіт та ін.

Наша землевпорядна організація завжди підписує із нашими клієнтами угоду про конфіденційність переданих персональних даних перед початком робіт, згідно із нормами Законодавства України, а саме згідно законоу «Про захист персональних даних».

Після завершення виконання робіт виконавець при бажанні замовника, роз’яснює окремі положення вихідних документів, консультує про подальші дії за для мети досягнення взаєморозуміння у повній мірі, за для перспектив подальшої співпраці.
Наш інтерес полягає в тому, щоб клієнти нашої фірми були задоволені нашими послугами, нам дуже важлива найкраща репутація серед землевпорядних організацій, за для цього ми ставимо за мету вдосконалюватись і ставимо для досягнення ще більші цілі. Ми не єдині, але ми надійні.

ТОВ «ПІК «НОВА ЗЕМЛЯ» виконує наступні роботи:

Землевпорядні роботи
• виготовлення землевпорядної документації з наступним отриманням правовстановлюючих документів на землю
• присвоєння кадастрового номера (отримання Витягу з Державного Земельного Кадастру)
• виготовлення землевпорядної документації із землеустрою для укладення договорів оренди на землю
• розробка проектів землеустрою
• виготовлення кадастрових планів

Топографо-геодезичні та картографічні роботи
• винесення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
• проведення кадастрових зйомок (по всій території України)
• виготовлення картографічних матеріалів масштабу 1:500, 1:2000, 1:5000 і т.д.

Оціночні роботи
• експертна оцінка земельних ділянок
• нормативна грошова оцінка земельних ділянок
• нормативна грошова оцінка земель населених пунктів
• оцінка об’єктів нерухомості (квартири, будинку, дачі, офісні і складські приміщення, інша нежитлова нерухомість)

Послуги БТІ
- технічна інвентаризація об’єктів нерухомості з виготовленням технічних паспортів.

Архітекетурні роботи:
- виготовлення детальних, генеральних планів та планів зонувань територій;
- технічні звіти на житлові, садові та дачні будинки (зміна садових будинків на житлові).

ТОВ «ПІК «НОВА ЗЕМЛЯ» знаходиться в центральній частині міста Бориспіль, за адресою: вул. Київський Шлях, 76-а, (між супермаркетом «Сільпо» та рестораном «Альта», вхід зліва від арки), другий поверх, офіс №114 та 115.

Тел. (093) 986-86-63; (068) 852-70-07; (073) 041-91-92;

«Спрямованість на результат – наша головна мета в співпраці із клієнтами»
Світлини
Відгуки (0)

Всього відгуків: (0)

avatar