АвторизаціяРеклама

Знахідки, які могли б поповнити колекцію Бориспільського музею

Минулий тиждень подарував нам кілька цікавих пам’яток епохи соціалізму, які нам зустрілись у Борисполі. Так, у холі колишнього будинку побуту (там ще поруч банк) нам вдалось зафіксувати на фотокамеру знаки, що колись інформували відвідувачів, що тут можна пошити чи поремонтувати одяг, поголитись, відремонтувати взяття. До слова, в цьому приміщенні збереглись не тільки знаки, але й окремі послуги. Досі можна відвідати салон краси, поремонтувати одяг та взуття.

На другу знахідку натрапили на території колишнього АТП – агітаційні плакати, які попереджають та застерігають водіїв. Вони теж родом із соціалістичної епохи. Перші три закривають вікна на котельні. Два наступні все ще висять на стіні колишньої прохідної.

Поки що все, але – в разі появи чогось ТАКОГО – доповнимо наш альбом. Можливо, хто із вас теж зустрічав щось подібне, фотографуйте і надсилайте на нашу електронну пошту (info@borispol.org.ua). Будемо розміщати. Цікавлять пам’ятки, які збереглись на території міста Бориспіль та Бориспільського району.

Між іншим, якби ми працювали в Бориспільському музеї, ми б забрали ці предмети собі, щоб поповнити ними колекцію. Так само потрібно було вчинити з пам’ятниками Леніна. Один варто було залишити в музеї.

цікаве, Знахідки, музей
Переглядів: 1269
Рейтинг: 5.0/8

Коментарі

avatar