ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Свято 1 вересня в Бориспільській міській школі №7

События

От і розпочався навчальний рік у школах міста Бориспіль та Бориспільського району. Побувати в усіх школах Бориспільсьщини одночасно фізично неможливо. Тому щороку колектив сайту «Движение Борисполя» обирає одну, щоб відзняти для історії свято Знань. Цього разу свій вибір ми зупинили на Бориспільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7.

На традиційну лінійку вийшла вся школа. Серед них і новачки – 49 першокласників, всього два класи. Серед них троє – діти, чиї батьки перебувають у зоні антитерористичної операції. Для них, від імені міської влади, були вручені ранці зі шкільним приладдям. А загалом, у ЗОШ №7 навчається 12 дітей учасників АТО.

Крім подарунків для першачків, відзначили і вчителів. Як озвучила директорка школи Ганна Павлівна Михайлюк, відзначені вчителі приявили себе з найкращого боку: і в роботі, і високих показниках учнів у навчанні, і на олімпіадах... Представили й нового викладача – вчительку української мови та літератури.

А потім запросили вийти всіх, хто брав і бере участь у житті та зміцненні школи. Це і представники організацій, які ремонтували школу, і депутат Бориспільської міської ради Олег Романов, і голова батьківського комітету... Від колективу школи, від учнів, від батьків їм вручили святковий коровай. У свою чергу Ганна Павлівна пообіцяла, що навколо школи встановлять огорожу і вона перестане бути прихідним двором. А депутат, ніби жартома, висловив побажання, щоб школі прибудували кілька поверхів і тоді не так світитиме в очі сонце.

Фіналом свята став прохід учнів із дзвоником. Він не тільки дзвінко лунав на всю школу, але й сповіщав про початок нового навчального року. Першими пішли навчатись, звісно, першачки.

Довідка. Будівництво Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 розпочалось влітку 1969 року на місці знесеного старенького приміщення, де містились 1-4 класи СШ №6. Активним ініціатором будівництва був тодішній начальник СУМ-17 Глозман Давид Айзекович. Над спорудженням нового навчального закладу трудилась українсько-болгарська бригада, старшим виконробом був Гребенніков Борис Павлович, виконробом від болгарського колективу – Любомир Найденов.

Навчання розпочалось 7 вересня 1970 року. Тоді, вперше поріг школи переступили 575 учнів.

школа №7, свято, 1 вересня
Просмотров: 2654
Рейтинг: 5.0/5

Комментарии

avatar