АвторизаціяРеклама

Як провели суботник у Борисполі на вулиці Привокзальна

Події

На Бориспільщині триває двомісячник благоустрою. До прибирання залучились і городяни, і комунальні служби, і депутати. Одне з прибирань відбулось у Борисполі на вулиці Привокзальна, біля будинків №2-а, 2-б, 3-а, 3-б, 5. Це виборчий округ №6, де працює депутатом Микола Іванович Грона. Почали прибирання з десятої ранку, закінчили після третьої дня. Депутат завіз землю і пісок, привіз берізок та дубків. Була кава, чай, печиво і дітям цукерки.

Хто відгукнувся прийти на суботник, повигрібати сміття, побілити дерева і бордюри, посадили дерева, пофарбували дитячий майданчик та багато іншого. Мешканці робили все, що вважали за потрібне, як і дітвора. Останні, на рівні з дорослими, теж виносили сміття та сухі зрізані гілки, брались за лопати і розкидали пісок.

В перервах між прибиранням, люди підходили до депутата зі своїми питаннями та проханнями. Один просив допомогти в питанні прочистки вентиляційної шахти, яку ніяк не можуть прочитити працівники ЖЕКу (ці будинки обслуговує КП ЖРЕУ). Інший: замінити бордюри вздовж дороги, бо пообвалювались. Були й колективні прохання: «Допоможіть поставити огорожу під вікнами, щоб собаки не бігали по квітам».

– Я дякую всім мешканцям, хто вийшов сьогодні прибрати, – поділився Микола Грона. – Шкодую, що не всі прийшли. Хотілось і попрацювати, і познайомитись, і поспілкуватись. Адже такі акції, як суботник, допомагають всім об’єднатись, щоб ми нарешті стали громадою.

Редакція сайта «Движение Борисполя» запрошує всіх бориспільців узяти участь у двомісячнику з благоустрою в будь-якій формі: приберіть біля себе, допоможіть прибирати сусідам, не смітіть самі і не дозволяйте це робити іншим. Все ж таки, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

До слова, суботники – такі, як провів депутат Грона – вже не один тиждень проходять і в Борисполі, і в Бориспільському районі.

Бориспіль, суботник, Привокзальна
Просмотров: 1278
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar