АвторизаціяРеклама

Поховання пілота Сергія Хоменка

Поховання пілота Сергія Хоменка відбулось сьогодні 21 січня 2020 року на території Книшового меморіально-паркового комплексу в Борисполі. Прах загиблого другого пілота літака Boeing-737-800 Міжнародних авіаліній України, збитого в небі над Тегераном за допомогою двох ракет класу земля-повітря іранськими військовими. Хоменка Сергія Анатолійовича поховали поруч із побратимами – пілотами транспортного літака АН-30Б, збитого в небі над містом Слов’янськ на початку російсько-української війни.

В останній політ його проводжали колеги, рідні, друзі, військові та цивільні авіатори, а також жителі Борисполя. В траурній церемонії взяли участь керівники Бориспільщини: голова районної ради Владислав Байчас, міський голова Анатолій Федорчук, в.о. голови РДА Руслан Садовський.
Вічного польоту. Вічна пам'ять...

Довідково
Сергій Хоменко – другий пілот трагічного рейсу PS752, збитого іранськими військовими в небі над Тегераном. Полковник запасу. Розпочав як льотчик військово-транспортної авіації. Більше чотирнадцяти років літав у складі екіпажів літаків Ту-134, Ан-26, Ан-30 Бригади транспортної авіації.
Пройшов шлях від командира авіаційного загону літаків Ту-134 до командира ескарильї "Блакитна стежа". Багато років очолював екіпажі, що виконували спостережні польоти в рамках Договору про відкрите небо в різних країнах світу. Підготував чимало льотчиків І класу.

Світлини: газета ТС, Бригада транспортної авіації, Бориспільська РР

Бориспіль, Хоменко, Книшове, поховання
Переглядів: 1410
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar