АвторизаціяРеклама

Один із моментів роботи бориспільских копів

Події

Усе відбувалось на вулиці Старокиївській (колишня Ватутіна), що в Борисполі. Дві поліцейські машини перекрили проїзд Ланосу, за кермом якого сиділа жінка-водій. Як стало відомо з розмов між водійкою та патрульними, жінка перед цим зачепила чиюсь автівку неподалік кінотеатру та поїхала з місця події. Поліцейські спробували її зупинити, але не так сталось як гадалось. Тому довелось наздоганяти машину-втікача, звертаючись по гучномовцю, а потім перекривати дорогу.

Коли жінку все ж таки змусили зупинитись, у неї попросили показати посвідчення водія. З цим вона не поспішала, мабуть збиралась із думками і намагалась заспокоїтись. Які жінки вразливі, знають усі, а тут ще й поліцейські зупинили, ще й на кількох машинах, а потім ще наїхало – не менше чотирьох... Таке відбувається не щодня, отже, було через що хвилюватись. Врешті-решт водійка своє посвідчення показала.

Коли її попросили пройти алкотестер, вона відмовилась. Але їй пояснили, що для суда це підстава визнати, що жінка сіла за кермо напідпитку. Мабуть це і змусило останню передумати.

Оскільки тестер поки що є не в усіх поліцейських, викликали потрібну патрульну машину. Допоки її чекали, жінка встигла комусь зателефонувати і просила, що їй продиктували чийсь номер телефону. Можливо, того, хто міг би її захистити від нової поліції.

Нарешті привезли Drager (алкотестер). Виходити з машини, щоб пройти перевірку, водійка відмовилась. Як пояснила, не хотіла, щоб її бачили водії машин, які проїжджали повз, та перехожі. Тому знайшли компроміс і провели тестування у машині зупиненої жінки. Як результат, Drager показав негативний результат. Жінка була твереза і нічого не вживала.

На цьому, можна сказати, все найцікавіше завершилось. Поліцейські машини, крім однієї, роз’їхались патрулювати місто. Цей патруль залишився, щоб записати дані водійки та взяти пояснення щодо зіткнення з іншим автомобілем: чому вона поїхала з місця події, чому не зупинилась на вимогу поліцейських...

поліція, Бориспіль
Просмотров: 1566
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar
1
3
вася, коля, петя - памагі-і-і-і-і smile
avatar
0
4 Спам
А кто просил помочь то ?
avatar
0
5 Спам
а кто звезда материала :)
avatar
0
6 Спам
Тетя за рулем, а она разве кого то просила о помощи ?
avatar
0
7
твоя знакомая, не?
avatar
0
8 Спам
Нет, а что это меняет, где она просила о помощи то ?
avatar
0
9
там где и была ) ну а куда она звонила и о чем просила то ?
avatar
0
10 Спам
Мужу она могла звонить, брату , маме, в страховую могла ? Что мы за народ такой, не знаем о чем, так додумаем и обвиним...
avatar
0
11 Спам
ну ведь и вы не знаете кому она звонила, а обвиняете народ...
avatar
0
2 Спам
"Можливо, того, хто міг би її захистити від нової поліції." це такий рівень журналістики, так факт впливу був, до Поліцейських дзвонили, якщо ні то до чого вставляти це в статтю, тренд такий ?

Я хотів спитати чи був факт впливу на копів, після дзвінка цієї жінки, чи може було чути з її розмови що вонга хоче вплинути на копів ? Якщо ні , то для чого в статті вказувати - "Можливо, того, хто міг би її захистити від нової поліції." Бо писати припущення, якщо є достовірні факти якось на мою думку не професійно
avatar
2
1
о, так це ж та, що страховки всім парить)))
avatar