АвторизаціяРеклама

Як у Воронькові День Прапора та День Незалежності відзначали

Події

До святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в місті Борисполі та в Бориспільському районі приготувались добре. В один день святкували в різних місцях Бориспільщини, тому кожен для себе обирав свою локацію. Ми ж побували на святкуваннях, які проходили в селі Вороньків. До слова, це був районний захід, який об’єднав у собі і святкування, і нагородження, і музичний фестиваль. Але про все по черзі.

Починали святкування з гала-концерту учасників-переможців першого фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва серед художніх колективів «MALVA-FEST». Організовував фестиваль Комунальний заклад Бориспільської районної ради Київської області «Бориспільський районний будинок культури». Участь узяли 25 вокальних ансамблів та вокально-хорових колективів. Лауреатами стали шість колективів, які набрали більше двохсот балів.

За рішенням журі серед колективів перше місце дісталось Народному аматорському хоровому колективу «Барви України» КЗ БРР КО «БРБК» (217 балів); друге місце: Народний аматорський хор «Серпокрилець» Мирненського СБК (213 балів); третє місце: Народний аматорський хор Процівського СК (209 балів).

Серед вокальних ансамблів Бориспільського району перше місце в Хорового ансамблю «Колорит» Процівського СК (224 бали); друге місце: Народний вокальний ансамбль «Оберіг» Головурівського СБК (219 балів); третє місце: Вокальний ансамбль «Осіннє золото» Старинського СБК (207 балів).

Переможці фестивалю «MALVA FEST» були нагороджені цінними подарунками, які вручав директор Бориспільського районного будинку культури Олег Третяк.

По закінченні фестивалю, програмою святкових заходів у цей день було передбачено нагородження жителів Бориспільського району за досягнення, їхню кропітку працю і не тільки. Почесниі грамоти та Подяки бориспільцям вручали керуючий справами Бориспільської районної ради Антон Мотрич та керуюча апаратом Бориспільської районної державної адміністрації Лілія Білик. Серед відзначених відомі на Боориспільщині люди: Петро Максимович Базюченко, Ігор Володимирович Марцін, Іван Іванович Давиденко і не тільки.

Після нагородження програму святкових заходів із відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України продовжились. Так, перед присутніми виступили зі своєю програмою учасники національного українського шоу "Люті козаки" та Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина".

Також присутні на святі мали можливість відвідати майстер-класи народних майстрів, взяти участь у конкурсах та розвагах із призами, зробити фото на згадку біля однієї з численних фотозон. А ще було кулінарне шоу, бойові атракціони, виставка-ярмарок.

Як все було, в короткому фотозвіті.

Вороньків, Район, свято
Просмотров: 959
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar