АвторизаціяРеклама

Як у селі Кийлів Бориспільського району центральний пляж прибирали

Події

У суботу, 23 квітня на пляжі в селі Кийлів, Бориспільського району, відбулось прибирання території відпочинку. На прибирання запрошували давно, але відгукнулось небагато. Тому акцію провели силами Бориспільського загону швидкого реагування Червоного Хреста та кількох небайдужих громадян із міста Бориспіль та з Бориспільського району. Загалом, зібралось аж сім активістів. Також долучився депутат Бориспільської райради Володимир Шаповал, який домовився і прислав вантажівку, щоб вивезти прибране на смітник.

Зі слів учасників прибирання, стан пляжу виявився жахливим (це видно на фото). Все навколо заросло бур’янами та вербою, з минулого літа відпочивальники залишили по собі купи пластикових та скляних пляшок (як цілих, так і битих), пластикові упаковки, навіть знаходили целофанові кульки з їжею. Ще одна напасть – величезна кількість річкового горіху (рогульника, колючки), який нанесла вода.

В результаті прибирання, за 8-9 годин, берег знову став схожим на пляж. Тепер головне, щоб у купальний сезон-2016 відпочиваючі поставились відповідальніше: не залишали сміття, слідкували за чистотою, а також долучались до таких суботників. Адже бур’яну чи річковому горіху не поясниш, що влітку сюди з’їдуться мешканці Борисполя та Бориспільського району на відпочинок.

прибирали, Кийлів, пляж, озеро, Бориспільський район
Переглядів: 2090
Рейтинг: 5.0/5

Коментарі

avatar
спасибо за статью) только убирали часов 8-9)) в несколько не влезли) до сих пор приятная усталость по всему телу и ноги не несут)
avatar