АвторизаціяРеклама

Чергові звання та подяки отримали бориспільські патрульні

Події

У четвер 21 липня 2016 року в бориспільських патрульних поліцейських пройшло одразу два заходи. Зранку начальник Управління патрульної поліції в місті Бориспіль Майя Бреславська доповідала про 100 днів роботи патрульної поліції в місті Борисполі. А потім, у другій половині дня, правоохоронцям вручали чергові звання та подяки. Провести вручення навіть дощ не завадив.

Що стосується звань, їх отримували патрульні, відповідно до результатів атестації. Щодо подяк, вручали як поліцейським, так і їхнім батькам, які також були присутні на заході. Як зазначалось, за те, що вони виростили справжнього патріота України, який зарекомендував себе як самовідданий та сумлінний поліцейський.

Крім того, на захід завітав командир Бориспільського загону швидкого реагування Червоного хреста Євгеній Черенок, який упродовж кількох місяців викладав поліцейським курс тактично-екстреного надання першої медичної допомоги. За результатами, семеро патрульних отримали сертифікати інструкторів і тепер можуть самостійно навчати азам медицини колег.

До слова, Євгеній Черенок подарував чотири аптечки – по одній на кожну роту. Як пояснив, щоб на чергування обов’язково виїжджав один парамедичний автомобіль, де б були підготовлений медик-поліцейський і все необхідне для надання першої медичної допомоги.

Окрему Подяку отримав Євгеній Черенок від Майї Бреславської за вагомий внесок у підготовці бориспільських поліцейських із надання першої долікарської допомоги.

поліція, полиция, Бориспіль, подяки, отримання звання
Переглядів: 1457
Рейтинг: 5.0/5

Коментарі

avatar