ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Бориспільський бограч – 2016 (фотозвіт)

События

14 жовтня 2016 року, за ініціативи депутата Бориспільської міської ради Вячеслава Деркача та підтримки практично всього депутатського корпусу – і не тільки – в Борисполі провели перший фестиваль «Бориспільський бограч – 2016». Проходив він у бориспільському міському Парку культури та відпочинку і був присвячений відзначенню Дня захисника України, православному святу – Покров Пресвятої Богородиці та Дню Українського козацтва.

Для участі в фестивалі зареєструвалося 8 команд: Бориспільські гайдамаки, Бориспільські спартанці, Два ствола, Ерюш Пішта, Малинівці, Переможці, Сильні люди, Супер Zyna. Розпочали куховарити близько дев’ятої ранку, дегустацію провели о першій годині, а порозходились після третьої години дня.

За умовами фестивалю, команди повинні були приготувати угорську страву бограч, яку потім кожен бажаючи міг скуштувати за символічну суму. А далі всі зібрані кошти мали б передати на потреби дітей-інвалідів РУЗТІ «Наш дім».

За результатами фестивалю «Бориспільський бограч – 2016» номінації розподілилися наступним чином:
переможцями стала команда «Бориспільські гайдамаки»;
глядацькі симпатії отримала команда «Ерюш Пішта»;
найапетитнішу страву приготували «Два ствола»;
найкраще презентували страви – «Супер Zyna»;
дизайн робочого місця в «Бориспільських спартанців»;
насмачніша страва в «Сильних людей»;
командним духом відзначилась команда «Переможці»;
оригінальний рецепт в команди «Малинівці».

Під час фестивалю також була проведена виставка-ярмарок народних умільців та концертна програма за участю творчих колективів міста, а саме: народного хору «Червона калина» (керівник М.Халамай), народного хору «Терниця» (керівник А.Пономаренко), вокального ансамблю «Оріяна» (керівник Л.Мірошнічкенко).

Щодо зібраних коштів, їх назбирали близько шести тисяч. Потому суму округлили до повних шести і віддали в понеділок 17 жовтня 2016 року на плановій нараді в міського голови директору РУЗТІ «Наш дім» Андрію Первушину.

Редакція висловлює подяку управлінню культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради за допомогу в підготовці матеріалу.

Фестиваль, Бориспільський бограч, мыський парк
Просмотров: 2269
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar