АвторизаціяРеклама

Бориспільщина у фокусі сайту «Движение Борисполя». Випуск №1

Интересные места

Друзі, привіт! Сайт «Движение Борисполя» розпочинає публікувати короткі моменти з життя міста Борисполя та Бориспільського району. Вони настільки короткі, що навряд чи зацікавлять акул пера, але без них – коротких моментів – наше життя було б напівпустим.

Теми різні, як і напрямки. Якщо коротко, бачимо щось цікаве, фотографуємо, ставимо на сайт, коротко підписуємо (що знаємо). Якщо ви виявите бажання, можете нас доповнити. Коментарі краще залишати під публікацією на сайті «Движение Борисполя». Тоді ними гарантовано доповнять кожну світлину.

Також, можете надсилати щось своє, дуже схоже на наше. Тому, частіше переглядайте наші ВИПУСКИ, будьте спостережливі, майте під рукою фотоапарат і надсилайте знімки нам на e-mail: info@borispol.org.ua. За підсумками місяця, найактивніші коментатори та фотографи отримають від колективу сайта «Движение Борисполя» заохочувальні подарунки.

Сьогодні виставляємо сім світлин. Гарного вам перегляду. І, чекаємо на коментарі.

П.С. Ми тільки запускаємо проект, тому важко сказати, коли вийде наступний випуск, але він обов’язково буде. Слідкуйте за нашими оновленнями на сайті та в соціальних мережах: фейсбук або вконтакті.

1. На в’їзді до комунального господарства «Бориспільводоканал» встановлена засувка (трубопроводна арматура), яка раніше була встановлена глибоко під землею і регулювала тиск води, якою потім заповнювали водопровід для потреб населення. Коли поставили кращу систему подачі води, старе обладнання демонтували. Кажуть, що планували здати на металобрухт, але передумали і залишили на згадку.

2. На одній із камер телеканалу «Бориспіль» є наліпка з зображенням герба міста Бориспіль. Дивились на інших, але наліпку помітили тільки на одній.

3. На боковій стіні гостінки, що по вулиці Привокзальна, 3-а, нанесено ось це зображення американського та радянського прапорів. Хто зробив малюнок і навіщо, не пам’ятають навіть старожили.

4. Біля будинку дитячої та юнацької творчості помітили як чоловік реставрує сценічне взяття одного з танцювальних колективів. Воно й не дивно, що босоніжки позбивались. Адже артисти виступають на заходах і в Борисполі, і в районі, і в області, і по всій Україні, і за кордоном.

5. Один із дитячих майданчиків на вулиці С.Момота, який діти люблять не тільки відвідувати, але прикрашати наліпками, переважно з мультфільму губка Боб. Не здивуємось, якщо десь у Борисполі чи в Бориспільському районі є ще кілька майданчиків, обліплених так само героями з мультфільмів.

6. На одному з гаражів помітили ось цю вивіску. Як вона опинилась у власника гаража, не відомо. Єдине, можна зробити припущення, що власник працював або працює в локомотивному депо Київ-пасажирський Південно-Західної залізниці.

7. На вході до магазину «Глорія Джинс», який знаходиться в ТЦ «Аеромол», розміщений ось цей Диплом, датований 2012 роком. Відповідно до нього, магазин визнали переможцем конкурсу «Лідер якості – 2012» у номінації «Співвідношення «Ціна – якість». І підписи: один – бориспільського міського голови Анатолія Федорчука; другий – голови громадської ради з управління якістю Юрія Локайчука.

у фокусі, Бориспільщина, Бориспіль
Просмотров: 2177
Рейтинг: 5.0/10

Комментарии

avatar