АвторизаціяРеклама

Бориспіль сьогодні і сім років тому

Події

Сьогоднішній день – 22 березня 2020 року – зустрів бориспільців густим снігом. Ішов він недовго, але встиг засніжити все довкола. Під вечір він майже зійшов. Утім, саме сьогоднішня погода нагадала – що відбувалось рівно сім років тому.

22 березня 2013 року. Пориви сильного вітру, мокрий сніг… Снігові намети буквально накривають Бориспільщину. Мете безперестанку від п’ятниці аж до вечора суботи. Негода в ці дні стає серйозним випробуванням для людей і техніки.

Сніг засипає вулиці і дороги. Північно-східний об’їзд (об’їзна) зупиняється; вантажівки буксують і не можуть піднятися навіть на тих ділянках дороги, де є невеликі підйоми. Затори утворюються біля мостів. Фури пускають через Бориспіль. На невеликих підйомах вони також буксують, тому і в місті починають утворюватись затори. Лише завдяки спецтехніці та допомозі працівників міліції вдається навести лад на центральній вулиці Борисполя.

Бориспільські рятувальники, підрозділі міліції та інші відповідальні служби діють на випередження. До ліквідації залучені техніка та люди комунальних господарств міста: КП ВУКГ, КП «Бориспільводоканал», КП «Бориспільтепломережа», КП «ЖРЕУ», КП «ЖЕК-1», БП ПрАТ «Київобленерго». Допомогу надають: ПрАТ «Агробудмеханізація», ПрАТ «БМУ-53», ПП Кольцов С.І., ПрАТ «СПМК-530», ПрАТ «БКБМ». На «іванківських штанях» техніка з військової частини допомагає автомобілям вибиратися з заторів. Не стояли осторонь і прості люди, які допомагали водіям.

Бориспільське міське споживче товариство, а також Бориспільське районне споживче товариство допомагають тим, щоб наробили бутерброди та заварили чаю. Це все підвозять у місця скупчення вантажівок та роздається водіям, щоб перекусили та зігрілись.

Проїзд містом Борисполем відкрився лише в неділю 24.03.2013 року. Об’їзною – також у неділю – о 18 годині. Північно-східний об’їзд Іванків-Бровари відкрився в понеділок. Сполучення Глибоке-Мартусівка-Ревне було почищено в понеділок. Станом на вівторок всі проїзди до сіл були почищені.

Бориспіль, Бориспільський, негода, сніг, Район, березень 2013 рік
Переглядів: 720
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1
В цьому році ще й відносно небагато снігу)
avatar