ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Нова «чесна» патрульна поліція Борисполя покинула місце ДТП та намагалася сфальсифікувати факти ДТП (Смотреть онлайн)

28.08.16 р. в другій половині дня в м. Бориспіль на перехресті вулиць Київський Шлях - Лугова сталося ДТП за участю службового автомобіля Toyota Prius 0552 та автомобіля Daewo Lanos. Водій Ланоса намагався пересікти з вулиці Лугової вул.Київський Шлях, рухаючись прямо , а водій автомобіля Toyota Prius здійснити поворот ліворуч на вул. К. Шлях. Будучи неуважним, не виконавши вимогу дорожнього знаку "Дати дорогу", не надавши переваги в русі водію Ланоса, допустив зіткненя у задню ліву частину автомобіля Ланос.

Під час з’ясування обставин ДТП, учасники між собою домовились офіційно не оформлювати ДТП та про те, що водій Toyota Prius 0552 відшкодує спричинені матеріальні збиткі, оскільки він є винуватцем ДТП. Після чого вони залишили місце ДТП, не зафіксувавши його.

Через деякий час працівники поліції вмовили водія автомобіля Daewo Lanos взяти провину на себе, щоб страхова компанія автомобіля Ланос відшкодувала збитки на автомобілі Тойота, оскільки пошкодження на авто Тойота були значні. а водій авто Тойота, в свою чергу, відшкодує завдані збитки автомобіля Ланос, та штрафні санкції, які будуть накладені на нього пізніше.

Завдяки небайдужим громадянам, працівникам "Чесної" Нової поліції не вдалося приховати факт ДТП та сфальсифікувати його.

Під час оформлення ДТП працівниками поліції не було повідомлено в відповідні органи про факт ДТП за участю службового автомобіля Toyota Prius 0552, та не викликано їх на місце. Також було допущено багато порушень при оформленні ДТП. А саме: водія автомобіля Toyota Prius 0552 постійно приховували, і не проводили перевірку по факту вживання алкоголю.

На схемі ДТП не відобразили автомобілі, які були причетні до ДТП, та не склали адміністративний протокол за залишення місця ДТП, не дивлячись на те, що свідки ДТП неодноразово наголошували, щоб працівники поліції діяли в рамках законодавства так, як вони вимагають це від громадян!

ОСТАВЬ СВОЕ МНЕНИЕ

avatar
0
1 Спам
ЗБС!))))
avatar