ВойтиРеклама на сайте

Розширене засідання транспортної комісії з питання проїзду пільговиків в м.Борисполі

В перший день весни члени транспортної комісії, представники громади, АТОвці, представники влади та частина депутатського корпусу, а також перевізники вкотре зібрались, щоб обговорити одне і те ж болюче питання. Питання пільгового проїзду. Як ми знаємо, держава відмовилась компенсувати перевізникам збитки, які вони зазнають від перевезень пільговиків. Тому відкрилась дискусія, по-перше чи повинна міська влада компенсовувати ці втрати, якщо так, то в якому об'ємі і як бути з пунктом договору про перевезення 2.2.4 про обов'язок перевозити всі категорії пільговиків без обмежень? Дилема в тому, що Закон трактують по-різному: громада та депутати сприймають дослівно поняття "без обмежень" і вимагають зняти обмеження в 2 пасажири. Перевізники ж пояснюють, що без обмежень не по кількості місць, а по переліку пільг.

В будь-якому випадку, ситуація, котра склалась є патовою і потрібно прийняти розумне рішення, адже якщо повністю компенсувати проїзд 16 тисячам пільговиків, то на це знадобиться близько 9 мільйонів грн на рік, що не дозволить витратити ці кошти на розвиток міста і грубо кажучи "прокатати" їх. Наразі з бюджету міста компенсується близько 700 тис.грн. на рік. Якщо залишити як є, то з нас(депутатів) скоро люди шкуру спустять. Перевізники зайняли позицію "жертви" і нарікають на величезний кредитний тиск, адже їх машини з автопарку є заставним майном, а також страждають від постійного зростання курсу долара, до якого в нашій країні прив'язується все окрім зарплат.

Доречі про зарплати. Перевізників запитали, яка зарплата становить їх водіїв, на що ми отримали відповідь, що близько 2 тис за 15 днів. Раніше, як ми знаємо водії були оформлені на "мінімалках", а то і на півставки.

Прибувші на комісію АТОвці вимагали перевозити і людей з посвідченням УБД, благо, для перевізників, їх досить мала кількість: 180 чоловік.

За мовчазної згоди перевізників, перший заступник мера Микола Корнійчук повідомив, що окрім 2 пільговиків, перевізники возитимуть і 2 АТОвців, що може спричинити конфлікт між пенсіонерами та нашими воїнами-героями АТО.

Підлила масла в вогонь конфлікту і інформація про міжміського перевізника Грону, котрому ніхто нічого не компенсував, і який возить пільговиків з Борисполя на Київ і працювати йому вигідно, на відміну від постійно "скиглячих" про збитковість перевізників міста.

ОСТАВЬ СВОЕ МНЕНИЕ

avatar
Приглашаем на работу ШВЕЮ

Приглашаем на постоянную работу швею для выполнения работ по ремонту одежды. Требования: ...

Продавец-Консультант.

Должностные обязанности: Продажа услуг компании Консультация клиентов. Прием заявлений на...

Оператор кол-центра

На постоянную работу нужны операторы в коллцентр службы доставки. Женщины с умением вести ...

Ремонт стиральных машин,холодильников,газприборов,тв и др

Аварийный ремонт газовых и электрических плит,газовых колонок,котлов,кондиционеров,стираль...