ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Розширене засідання транспортної комісії з питання проїзду пільговиків в м.Борисполі (Смотреть онлайн)

В перший день весни члени транспортної комісії, представники громади, АТОвці, представники влади та частина депутатського корпусу, а також перевізники вкотре зібрались, щоб обговорити одне і те ж болюче питання. Питання пільгового проїзду. Як ми знаємо, держава відмовилась компенсувати перевізникам збитки, які вони зазнають від перевезень пільговиків. Тому відкрилась дискусія, по-перше чи повинна міська влада компенсовувати ці втрати, якщо так, то в якому об'ємі і як бути з пунктом договору про перевезення 2.2.4 про обов'язок перевозити всі категорії пільговиків без обмежень? Дилема в тому, що Закон трактують по-різному: громада та депутати сприймають дослівно поняття "без обмежень" і вимагають зняти обмеження в 2 пасажири. Перевізники ж пояснюють, що без обмежень не по кількості місць, а по переліку пільг.

В будь-якому випадку, ситуація, котра склалась є патовою і потрібно прийняти розумне рішення, адже якщо повністю компенсувати проїзд 16 тисячам пільговиків, то на це знадобиться близько 9 мільйонів грн на рік, що не дозволить витратити ці кошти на розвиток міста і грубо кажучи "прокатати" їх. Наразі з бюджету міста компенсується близько 700 тис.грн. на рік. Якщо залишити як є, то з нас(депутатів) скоро люди шкуру спустять. Перевізники зайняли позицію "жертви" і нарікають на величезний кредитний тиск, адже їх машини з автопарку є заставним майном, а також страждають від постійного зростання курсу долара, до якого в нашій країні прив'язується все окрім зарплат.

Доречі про зарплати. Перевізників запитали, яка зарплата становить їх водіїв, на що ми отримали відповідь, що близько 2 тис за 15 днів. Раніше, як ми знаємо водії були оформлені на "мінімалках", а то і на півставки.

Прибувші на комісію АТОвці вимагали перевозити і людей з посвідченням УБД, благо, для перевізників, їх досить мала кількість: 180 чоловік.

За мовчазної згоди перевізників, перший заступник мера Микола Корнійчук повідомив, що окрім 2 пільговиків, перевізники возитимуть і 2 АТОвців, що може спричинити конфлікт між пенсіонерами та нашими воїнами-героями АТО.

Підлила масла в вогонь конфлікту і інформація про міжміського перевізника Грону, котрому ніхто нічого не компенсував, і який возить пільговиків з Борисполя на Київ і працювати йому вигідно, на відміну від постійно "скиглячих" про збитковість перевізників міста.

ОСТАВЬ СВОЕ МНЕНИЕ

avatar