ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Подорожуємо Україною: Донецьк і Донецька область

Подорожуємо Україною: Донецьк і Донецька область Одним із найцікавіших туристичних напрямків є Донецька область та її обласний центр Донецьк . Туризм на цій землі розвивається з кожним роком і стає все різноманітнішим. Подорожі по Україні стануть незабутніми , якщо у туристів буде можливість відвідати і цей регіон. Тут існує багато центрів активного відпочинку , парки та заповідники , велика різноманітність пішохідних і велосипедних маршрутів , кінна рекреація і верхова їзда , водні та деякі види екстремальних видів спорту , парки розваг.
Квартири подобово в Донецьку пропонує портал Roomer

Туризм по Донецькій області

Любителів пляжного відпочинку і морських пригод завжди раде прийняти Азовське узбережжя . Не варто вирушати в далекі краї на новомодні закордонні курорти , щоб відпочити або поправити своє здоров'я. Досить скористатися таким поняттям , як тури по Україні , і будь-який турист зможе насолодитися прекрасними золотистими піщаними пляжами , теплою цілющою водою , мулових грязями , великою кількістю сонячних днів , які подарують здоров'я і зроблять відпочинок максимально корисним. На узбережжі Азовського моря знаходиться кілька стійких зон відпочинку , що включають такі селища : Мелекіно , Сопіно , Юр'ївка , Ялта , Сєдово , Урзуф . Південь Донецької області - це м'який клімат , спокійне і тепле Азовське море зі своїми широкими піщаними пляжами і косами ( Білосарайська , Бердянська ) . Тут знаходиться безліч пансіонатів , санаторіїв , готелів і баз відпочинку.

Але відпочинок в даній області - це не тільки море , тут є ще й гори , і крейдяні печери , і хвойні вікові ліси , що створюють унікальні умови для повноцінного відпочинку в Святогорську , розташованому на березі Північного Дінця. Все це - унікальні природні пам"ятки Донецької обл. Тут знаходиться стародавній печерний комплекс і знаменита Свято- Успенська Лавра . Настільки унікальне поєднання природи та історії дозволяють отримати незабутній відпочинок. Багато з пансіонатів і баз відпочинку Святогорська приймають своїх гостей круглий рік. Поблизу розташоване селище Щурово, який оточений листяними і сосновими лісами. Відпочиваючи в цьому райському куточку , варто побувати на знаменитих , ідеально чистих Блакитних Озерах .

Вивчаючи пам"ятки Донецької обл. , варто звернути увагу на Регіональний ландшафтний парк « Зуєвський ». Він цікавий своїми легендами , лісами , безкрайніми степами. На його території розташований більший скалодром у Донбасі. Незабутній відпочинок в Зуєвському парку можуть знайти для себе шанувальники "активного" відпочинку , а також звичайні компанії друзів , що вирвалися з міської суєти , щоб посмажити шашлики. Вирушаючи в тури по Україні , можна також ознайомитися з унікальним заповідником "Кам'яні могили" , що розташовується у Володарському районі. Близько 2 -х мільярдів років тому тут вивергався вулкан.

Поблизу від міста Дружківка можна побачити скам'янілі дерева , вік яких налічує від 160 до 250 мільйонів років. Їм навіть пощастило потрапити в Top- 100 "7 чудес природи в Україні" у 2008 році. Величезною популярністю серед туристів користується гора Зортав - Тобе. Вершина гори усипана валунами величезних розмірів. На них часто фотографуються відпочивальники.

Подорожі по Україні - це знайомство з унікальною природою цієї країни. Ландшафтні парки Донецької області не залишають байдужими жодного відвідувача. У їх числі: Клебан -Бик , Великоанадольський , Форест- Парк .

Донецька область, відпустка, туризм Україна, подорожуємо Україною, Відпочинок, сімейний відпочинок, туризм
Оціни пораду →
Переглядів: 1326
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ