ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

10 способів швидко вивчити іноземні слова

10 способів швидко вивчити іноземні слова Ви вже знайомі з правилами читання і вимовами іноземної мовою. Ви в змозі без помилок прочитати будь-які тексти вголос, але поки не розумієте їхнього змісту. Ви розумієте структуру мови та основні правила граматики. Але все одно, без знання слів пропозицію не скласти. Які ж існують методи запам'ятовування нових слів? Як вивчити їх швидко і ефективно?

Стікери. Метод, який знайомий кожному. На відповідні предмети або ж просто на видні місця потрібно наклеювати стікери з записаними на них новими словами. У міру використання цих предметів ви автоматично запам'ятовуєте нові слова, не докладаючи особливих зусиль.

Картки. Вивчайте слова по картках, на яких з різних сторін написано слово і його переклад. Ви можете також розділити картки за тематиками і брати їх з собою на роботу чи відпочинок, використовуючи вільний час з вигодою для свого розвитку.

Розповідь. Цей метод підходить у тих випадках, коли необхідно вивчити невелику кількість слів, абсолютно не пов'язаних між собою. Ваше завдання полягає в тому, щоб скласти невелику розповідь або смішну історію з вживанням цих слів.

Прислів'я, приказки, рими, скоромовки. Заучування скоромовок, приказок і прислів'їв дозволяє не тільки запам'ятати слова, а й поставити правильну вимову, ближче зрозуміти культуру, що вивчається. Наприклад: «A big black bug bit the big black bear, but the big black bear bit the big black bug back!»

Пісні. Це прекрасна можливість вивчити нову лексику і мовні звороти у веселій і цікавій формі. Крім того, ви перетворите запам'ятовування слів на справжнє задоволення.

Вивчаємо іноземну мову: курси або репетитор?

Метод "навпаки". Використання цього методу дасть можливість запам'ятати не тільки звучання слова, але і його написання. Необхідно взяти ручку і аркуш паперу. Суть методу полягає в написанні слова навпаки.
Наприклад: «sound»
.... D
... Nd
.. Und
. Ound
Sound

Мнімотехніка. Це прийоми і способи, які полегшують методи запам'ятовування слів за допомогою асоціацій і зв'язків один з одним. Головне завдання мнімотехніки - створення образів, що з'єднуються в уяві різними способами. Образи повинні бути кольоровими, великими і детальними.
Наприклад:
puddle ['pʌdl] калюжа
Зразкова вимова (фонетична асоціація) - «падл»
Мнімонічна модель: «Я все падав і падав у калюжу».

Синонімічний ряд. Суть методу полягає у веденні зошита, в якому необхідно вписувати нові синоніми, по мірі їх вивчення. Цим способом добре вчити дієслова і прикметники. Наприклад:
beautiful, handsome, good-looking, fine, pretty.

Читання. Читання іноземної літератури є одним з найважливіших аспектів ефективного навчання, завдяки якому ми дізнаємося нові слова і вирази, необхідні для вільного спілкування, поповнюємо свій словниковий запас. Запам'ятовування слів і фраз відбувається не за рахунок зубріння, а завдяки постійній повторюваності слів у тексті.

Аудіо. Цей метод підходить людям з добре розвиненою слуховою пам'яттю. Ви не тільки запам'ятовуєте нові слова, прослуховуючи аудіозаписи або переглядаючи фільми іноземною мовою, але й чуєте їх звучання з вуст носіїв мови, що дуже важливо для постановки правильної вимови.

10 способів, іноземні слова, поради, англійська мова
Оціни пораду →
Переглядів: 3538
Рейтинг: 3.5/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ