ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Твої новорічні секс-обіцянки

Твої новорічні секс-обіцянки Ви вже почали складати список бажань, які будете згадувати під бій курантів? Ні? Ну тоді потрібно терміново починати, а ми пропонуємо включити до нього 3 пункти, дотримання яких подарує вам сексуальну свободу, а значить - і запаморочливий секс!

Любіть своє тіло

Вельми проблематично отримувати задоволення в ліжку, коли мучать думки про декілька зайвих кілограмах на талії або стегнах. Так що перше секс-рішення - навчитися любити власне тіло! Звичайно, це не так просто, адже немає в світі людей, які абсолютно не "заморочуються" зовнішнім виглядом. Однак позитивне сприйняття власної фігури істотно полегшить вам життя, в першу чергу - сексуальну.

Хоча б спробуйте - наприклад, всякий раз, як противна думка приходить в голову, терміново протівопоставте їй що-небудь позитивне. Чим частіше ви будете так робити - тим буде простіше і тим краще ви будете себе почувати.

Озвучуйте свої бажання

Звичайно, говорити легко! А ви уявіть, що в ліжку з чоловіком, у самий розпал пристрасті, раптом почнете лекцію на тему "Які ласки ви віддаєте перевагу". Не змушуйте його відчувати себе як на іспиті - повірте, розслабившись, ви будете читані як відкрита книга і саме ця щирість послужить для нього найкращим мотиватором намагатися доставити вам задоволення.
Отримай рада від стиліста! Бери участь у проекті Dress Up!

Будьте сміливіше в "постільних" питаннях

Якщо ви вже дуже сором'язливі, почніть з малого - займайтеся сексом при світлі, в іншій кімнаті (не в спальні), в незвичне для вас час ... Не варто відразу ламати себе і свої звички, але спробуйте надати якоїсь пікантності сексуального життя, це піде їй (і вам) тільки на користь! Ми рекомендуємо почати експериментувати прямо в новорічну ніч і потім додавати новий елемент кожен день. Це не тільки покращить сексуальне життя, але і допоможе відчувати себе впевненіше.

З наступаючим! І нехай всі бажання збуваються!

Твої, секс-обіцянки, новорічні
Оціни пораду →
Переглядів: 1302
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ