ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

5 незвичайних способів використовувати лубрикант

5 незвичайних способів використовувати лубрикант Інтимні гелі-змазки можна використовувати не тільки за прямим призначенням.

Лубриканти мають безліч корисних властивостей, які можуть стати в нагоді вам і за межами спальні.

1. Гель можна використовувати, як засіб для волосся. У ньому міститься силікон, який лежить в основі всіляких косметичних продуктів для випрямлення волосся і додання їм блиску. Тому лубрикант можна сміливо використовувати для стайлінгу.

2. Лубриканти допомагають боротися з натиранням. Їх слід наносити на місця, де шкіру натирає взуття чи одяг.

3. Крім того, інтимні мастила можуть замінити собою креми для гоління: в основі навіть найкращих засобів лежить все той же силікон. Якщо на шкіру перед голінням нанести трохи мастила, вона буде більш м'яка.

4. Лубрикант - це відмінний зволожуючий засіб. Особливо корисно використовувати його замість крему в сезон холодів, коли шкіра стає особливо чутливою.

5. Інтимний гель ще й хороший засіб для виведення складних плям. Він легко справляється з клеєм від цінників і скотча, видаляє сліди олівця з гладкої поверхні і жуйку з волосся.

Часом, звичних речей можна знайти
вельми незвичайне застосування.

Редакція Borispol.org.ua ще не випробувала всі незвичайні властивості лубріканта, але ми сподіваємося, що ці поради будуть корисними для вас.

способів, лубрикант, незвичайних, використовувати
Оціни пораду →
Переглядів: 3810
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ