ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Як визначити справжній кристал Swarovski

Як визначити справжній кристал Swarovski Компанія Swarovski ® створює свої кристали з певного з'єднання , яке імітатори не можуть відтворити . Дане з'єднання дає готовій намистині непередаване сяйво. Делікатна палітра кольорів - це ще одна якість , що відрізняє справжні кристали від підробок.

З такою великою кількістю кристалевих намистин і компонентів для них , як Ви можете упевнитися , що кристали , які купуєте Ви , дійсно є кристалами Сваровські , а не підробками ? ...
До речі, великий вибір прикрас пропонує вам http://dishe.com.ua/broshi/

Нижче дані кілька порад по розпізнаванню справжніх кристалів:
кристали Swarovski ® зазвичай продаються окремо , а не нанизані в в'язку ; зверніть увагу на оригінальну упаковку Swarovski ® . Новітні конверти Swarovski ® запечатані сертифікованої голограмою , тонованою сріблом , на якій написано " CRYSTALLIZED . "
Кристали Swarovski ® мають ідеальну форму. Так як всі вони зроблені на спеціальному обладнанні , кожен кристал має однакову форму. Це означає , що висота , ширина і кути нахилу завжди збігаються. Кристал , виготовлений кустарним методом , не матиме такої ідеальної форми. Також обсяг відрізнятиметься від кристала до кристала .
Swarovski ® використовує устаткування , яке точно вирізає кожен кристал . Згідно Swarovski ® , "розрізати тверді матеріали , таки як кристали і дорогоцінні камені , щоб всі їх межі у всіх напрямках були абсолютно однакові, - це дуже складне завдання ; кожна відображаюча грань повинна бути спочатку спроектована на комп'ютері , потім змодельована в 3D, оптимізована і , нарешті , перероблена в програму і завантажена в складне устаткування " . І це тільки частина технології , яка дає кристалам Swarovski ® такий непередаваний блиск.
точність розрізання кристалів обладнанням Swarovski ® дала кожен стик граней загостреним . Це означає , що всі грані зустрічаються в певній точці. Це походить на огранювання діаманта.
Кристали Swarovski ® мають однакову сяючу поверхню. Після полірування на поверхні зазвичай не залишається ніяких " завихрень " , а також подряпин. У імітацій часто бувають подряпини , відмітини від свердла (свого роду " масляна " поверхня ) . Деякі з цих недосконалостей в підробках з'являються через низьку якість фінальної обробки кристалів.
Якщо Ви уважно подивитеся на кристал , то не побачите всередині ніяких бульбашок. Якщо вони є , то це точно підробка.
через більш високу якість складу скла , кристали Swarovski ® сяятимуть набагато яскравіше , ніж підробки , при порівнянні.

Автор: Геннадій Булка

кристал Сваровські, брошка, прикраси Swarovski, Swarovski
Оціни пораду →
Переглядів: 2075
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ